Grubson i Jamal w Eterze (7.11.13)

2013, archiwum — By on 2 września 2013 18:57

To będzie prawdziwa energetyczna mieszanka! 7 listopada we wrocławskim klubie Eter zagrają Jamal i Grubson, co szczególnie ważne dla wszystkich fanów – w pełnym składzie koncertowym. Wydarzenie należy do jesiennego sezonu cyklu „wROCKfest.pl prezentuje”.

Grubson i Jamal to klasa sama w sobie. Koncert każdego z tych wykonawców już jest interesującą pozycją, a jeśli mają się oni pojawić na tej samej scenie jednego wieczora, możemy być pewni, że będzie to megawydarzenie – pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów reggae, dancehallu i hip-hopu. Czy trzeba jeszcze kogoś przekonywać?

Jamal działa, z drobną przerwą, od 1999 roku. W czerwcu 2005 roku do sprzedaży trafił debiutancki album „Rewolucje”, za którzy zresztą zespół został nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej – „Fryderyka”. W październiku 2008 r. pojawił się kolejny krążek – „Urban Discotheque”, z kawałkami takimi, jak „Słońca łan”, „Pójdę tylko tam” i „ Pull Up”. Nowa płyta Jamala jest już na ukończeniu i powinna pojawić się na sklepowych półkach na początku października tego roku.

Grubson to artysta, który zaczynał od hip-hopu, by następnie pójść w stronę reggae i dancehallu. Działalność artystyczną rozpoczął jeszcze w latach 90., od tamtej pory współpracował z wieloma formacjami i wykonawcami muzycznymi, w tym z East West Rockers czy Abradabem. Na koncie ma kilka nielegali i wydawnictw oficjalnych, wśród których największe sukcesy odniosły: wydana ponad 2,5 roku temu płyta „Coś więcej niż muzyka” oraz nagrany wspólnie z BRK krążek „Gruby brzuch”.

7.11.13 godz.20.00
klub ETER, ul.Kazimierza Wielkiego 19

wROCKfest.pl i Lion Stage prezentują:
GRUBSON
JAMAL

bilety:

42 zł – pierwsze 200 szt.,
48 zł – przedsprzedaż,
55 zł – w dniukoncertu
60 zł – miejsca siedzące ( balkon) – 60 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl

Rezerwacje: bilety@o2.pl

Tags: , , , ,

Comments are closed.