Maria Peszek – koncert promocyjny nowej płyty “Jezus Maria Peszek” (17.11.12)

2012, archiwum — By on 1 października 2012 17:27

Po ponad rocznej przerwie Maria Peszek powraca! We Wrocławiu zobaczymy ją w akcji już 17 listopada w klubie Eter.

Tej Artystki nikomu nie trzeba przedstawiać, najpierw jako “Miasto Mania”, potem “Maria Awaria”, teraz “Jezus Maria Peszek”,  ale zawsze charyzmatyczna, żywiołowa i bezkompromisowa! Trzeci album Jezus Maria Peszek (premiera 03.10.2012), jak mówi artystka, jest rzeczą bardzo osobistą,mocną, brutalną i piękną. Nowa płyta jest rewoltą, także dla samej Marii, która tym razem współkomponowała i współprodukowała album.

Maria Peszek przyzwyczaiła nas do kontrowersji. Jak będzie tym razem? Na nowej płycie nie ma żadnego brzydkiego słowa, nie ma też nawet słowa o seksie… A jednak to właśnie ten album wydaje się być najbardziej przejmujący i bezkompromisowy.

Mówi się, że trzecia płyta to prawda o artyście. Dla Marii ta płyta jest niewątpliwe najważniejsza. Współautorem muzyki i producentem płyty jest Michał FOX Król.
„Z Foxem pracujemy od wielu lat, ale długo dojrzewaliśmy do tego żeby wspólnie zrobić całą płytę. Ta praca okazała się dla nas dużo ciekawszą i bardziej niesamowitą przygodą niż mogliśmy przypuszczać.”

Nowa płyta to także nowe koncerty. Premierowy materiał ma w sobie fantastyczny potencjał, a energia koncertowa to żywioł Marii i jej zespołu!

wrockfest.pl prezentuje:
MARIA PESZEK – koncert promocyjny nowej płyty “Jezus Maria Peszek”

17.11.12 godz.18.00
klub ETER, ul.Kazimierza Wielkiego 19

bilety:
37 zł – pierwsze 200 szt.
45 zł – przedsprzedaż
50 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon) – 60 zł

rezerwacje: bilety@o2.pl

Tags: , , ,

Comments are closed.