WAGLEWSKI FISZ EMADE – koncert promocyjny nowej płyty w Alibi! (28.11.13)

2013, archiwum — By on 18 września 2013 12:37

wROCKfest.pl  zaprasza 28 listopada do klubu Alibi na długo oczekiwany premierowy koncert nowego projektu Rodziny Waglewskich.

Po 5-ciu latach od wydania Platynowej „Męskiej Muzyki” Waglewski Fisz Emade powracają z nową płytą. Czy i ten album odniesie tak spektakularny sukces? Jedno jest pewne, jeśli spotykają się twórcze głowy Rodziny Waglewskich, będzie to muzyka, koło której nie można przejść obojętnie.

Płyta ukaże się już 25 października 2013. Jej tytuł „Matka, Syn, Bóg”, zapowiada iż wypowiedź artystyczna dotyczyć będzie spraw ważnych, ale w wielu przypadkach potraktowanych z dystansem charakterystycznym dla Waglewskich.

Producentem muzycznym albumu jest EMADE, który także gra we wszystkich utworach na perkusji. Słowa napisali Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary). Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego. Płyta powstawała od kwietnia do sierpnia 2013 w warszawskim Studio S-4, Studio Sound & More oraz Studio Master Lab Jacka Gawłowskiego.

Gościnnie na płycie pojawili się m.in. Miłosz Pękalski – wibrafon – grający m.in. z zespołem Mitch&Mitch, wokalistka duetu Rebeka – Iwona Skwarek – głos, Mariusz Obijalski – fortepian (Tworzywo, Natu), Stefan Wesołowski – instr. smyczkowe.

„Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie…zespołowo ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowych projektem, powstał zespół Waglewski, Fisz, Emade… W związku z tym Większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory…” – tak o nowej płycie WFE mówi Wojciech Waglewski.

Płyta ukaże się nakładem wydawnictwa ART2 Music – www.art2music.pl. Dystrybucja: Agora S.A.

Zaraz po premierze płyty rozpocznie się trasa koncertowa WFE „Matka Syn Bóg”. Koncerty to zupełnie inny i niezwykły wymiar tego projektu. Trzech Waglewskich na jednej scenie to pewność, że koncert dostarczy publiczności wiele emocji i uniesień Artystycznych. Zapraszamy serdecznie!

 

28.11.13 godz.20.00
klub Alibi, ul. Grunwaldzka 67

wROCKfest.pl prezentuje:
WAGLEWSKI FISZ EMADE -„Matka, Syn, Bóg”

bilety: 39 zł – pierwsze 200 szt., 45 zł – przedsprzedaż, 50 zł – w dniu koncertu

 

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.plwww.ebilet.pl, www.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Tags: , ,

Comments are closed.