Power of Trinity zagra w Łykendzie (1.02.13)

2013, archiwum — By on 2 listopada 2012 08:40

Klub Muzyczny Łykend zaprasza 1 lutego na koncert jednego z najciekawszych odkryć ostatniego sezonu muzycznego –  Power Of Trinity.

Zespół Power Of Trinity powstał w Łodzi i jak większość artystów z polskiego „Manchesteru” wytworzył swój oryginalny styl oparty  na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych. Muzycy mieszają mocne surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae, przywołując na myśl dokonania mistrzów mieszania gatunków w rodzaju  The Clash czy Police.

Album „Loccomotiv” trafił do sklepów jesienią 2011 i od tamtej pory wciąż zdobywa nowych słuchaczy. Singiel „Chodź ze mną” jak burza podbił playlisty m.in. Eski Rock, Antyradia i Trójki. Klip do tego utworu obejrzało ponad milion osób. Krążek ,,Loccomotiv”  składa się z 11 kompozycji, które wokalista Jakub określa całkiem słusznie mianem „wagoników”. Każdy z nich jest osobną opowieścią. Utwory różnią się od siebie, ale razem tworzą naprawdę potężny pociąg. Wysoką formę koncertową zespołu potwierdziły ostatnie znakomite występy m.in. na festiwalach: Orange Warsaw Festiwal, Impast Fest, Rock in Wrocław czy też Jarocin Festiwal gdzie grup zdobyła nagrodę publiczności.

Siły Power of Trinity nie da się przekazać w słowach, ich trzeba posłuchać a najlepiej zobaczyć na żywo. Wtedy naprawdę ujawnia się ich surowa rockowa energia i jedyne co można powiedzieć to… Power to the people!

skład zespołu wchodzą: Jakub Koźba – wokal, Łukasz Cyprys – gitara, Krzysiek Grudziński – bas oraz Grzesiek Graczyk – perkusja.

 

POWER OF TRINITY
1.02.13, godz. 20.00

Klub Muzyczny ŁYKEND
ul. Podwale 37/38

bilety:
20 zł – przedsprzedaż
25 zł – w dniu koncertu

rezerwacje: bilety@o2.pl

Tags: , ,

Comments are closed.