Marika Akustycznie zagra w Łykendzie! (5.10.13)

2013, archiwum — By on 12 września 2013 12:48

Po bardzo dobrym, akustycznym koncercie na antenie radia Chilli ZET,  Marika wraz z częścią muzyków Spokoarmii, zdecydowała się odświeżyć  swoje największe przeboje, przearanżować je i – w zupełnie nowej odsłonie – zaprezentować słuchaczom.

„Wszystko zaczęło się od koncertu na radiowej antenie. Specjalnie się nie przygotowywaliśmy. Pomyśleliśmy – zagramy po swojemu, tylko  delikatniej. Okazało się, że słuchacze i internauci chcą więcej! Wyrzuciliśmy więc elektroniczne bajery, chórki i ozdobniki,  przearanżowaliśmy piosenki z wszystkich trzech Marikowych płyt,  zamknęliśmy się w nocy w studiu radiowym Chilli ZET i – zagraliśmy pełen  koncert. Prosto, surowo, delikatnie. Uśmiechając się do siebie…” – tak  o powstawaniu albumu mówi sama wokalistka.

Pewnej kwietniowej nocy, w atmosferze chilloutu, w kameralnym studiu Chilli ZET, Marika pokazała swoje delikatniejsze oblicze. Wspólnie z  Patrykiem Kraśniewskim, Jerzym Markuszewskim, Krzysztofem Nowickim i  Michałem Przybyłą, wykonała akustyczne, niepowtarzalne i bardzo zmysłowe  wersje wybranych utworów, pochodzących z jej dotychczasowych albumów.

Posłuchajcie tych aranżacji na żywo, w akustycznym składzie 5 października w klubie muzycznym  Łykend we Wrocławiu

5.10.13 godz.20.00
Klub Muzyczny Łykend, Podwale 37/38

MARIKA AKUSTYCZNIE

bilety: 29 zł – przedsprzedaż w klubie, 35 zł – przedsprzedaż w punktach sprzedaży, 40 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.plwww.ebilet.pl, www.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Tags: , ,

Comments are closed.