Chris Botti ponownie we Wrocławiu! (18.03.13)

2013, archiwum — By on 10 października 2012 16:32

UWAGA!
Uprzejmie informujemy , że z przyczyn niezależnych od organizatora koncert Chrisa Bottiego 18.03.2013 rozpocznie się o godz. 20.00 nie jak wcześniej planowaliśmy o 19.00 proszę wziąć to pod uwagę wybierając się na koncert Przepraszamy za utrudnienia.

 

Z przyjemnością  informujemy  o kolejnym koncercie  w ramach Ethno Jazz Festivalu najpopularniejszego trębacza smooth jazzowego . Chris Botti wraz z zespołem wystąpi 18 marca 2013 r. w hali Orbita przy ul. Wejherowskiej.

Chris Botti jest trębaczem smooth jazzowym i bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków jazzowych na świecie. Występuje solo oraz jako muzyk sesyjny – współpracował m.in. z takimi gwiazdami jak Sting, Aretha Franklin, Bob Dylan czy Paul Simon. Koncertował również z Dianą Krall, Jill Scott, Michaelem Buble czy Rodem Stewartem. Dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy Botti odniósł sukces na tyle komercyjny, na ile może liczyć artysta jazzowy. Ma na swoim koncie liczne nominacje do Grammy Awards oraz trzy pierwsze miejsca w zestawieniach Billboard’s Jazz Albums. Sam Sting, zafascynowany jego twórczością, określił go mianem „posłańca świata jazzu”.

W bieżącym roku ukazała się najnowsza płyta solowa muzyka – „Impressions”. Obok grającego z charakterystycznym dla siebie brzmieniem i wielką wyobraźnią muzyczną Chrisa Bottiego na albumie wystąpili również tacy artyści jak Andrea Bocelli, Vince Gill, Herbie Hancock, Mark Knopfler, David Foster i Caroline Campbell. Na „Impressions” Botti sięga po znane i łatwo rozpoznawalne piosenki, które niegdyś przekonały go o istocie strony melodycznej kompozycji muzycznych, a także przeboje wszechczasów, takie jak „What A Wonderful World”, „Summertime” czy „Over the Rainbow”. Album jest również efektem rozmów, które Botti odbył z fanami podczas swojej ostatniej długiej trasy koncertowej oraz licznych inspiracji z różnych kultur.
Ethno Jazz Festival prezentuje:
An Evening with CHRIS BOTTI

18.03.13 godz.20:00
hala Orbita, ul. Wejherowska 34

 

bilety:
210 zł – I miejsca,
180 zł – II miejsca
150 zł – III miejsca
120zł – IV miejsca

Tags: , ,

Comments are closed.