Lao Che zagra we Wrocławiu – zmiana daty i miejsca koncertu! (3.04.13)

2013, archiwum — By on 7 grudnia 2012 10:14

Uprzejmie informujemy, iż koncert zespołu Lao Che zaplanowany na 3.03.13 w klubie ETER odbędzie się 3 kwietnia br. w klubie Alibi. Zmiana terminu  i miejsca spowodowana jest pilnymi pracami remontowymi, które muszą zostać przeprowadzone w klubie Eter. Przepraszamy za niedogodności związane z przeniesieniem koncertu. Zakupione bilety  zachowują ważność.

 

WROCKfest.pl zaprasza 3 marca do klubu Eter na koncert Lao Che promujący ich najnowsze wydawnictwo.

Podczas koncertu usłuszymy materiał z najnowszej płyty zespołu  „Soundtrack”, która ukazała się w październiku, a także utwory z poprzednich albumów. Producentem odpowiedzialnym za brzmienie nowego materiału jest Eddie Stevens, brytyjski muzyk i producent związany z takimi artystami jak Moloko, Zero 7 czy Roisin Murphy.

Po płycie „Prąd stały/prąd zmienny” zespół zainspirowany klasycznymi albumami z muzyką filmową postanowił przygotować płytę, która dzięki swojej różnorodności i koncepcji stanowiłaby autorski „Soundtrack”. W trakcie pracy nad płytą w otoczeniu zespołu pojawił się filmowy zespół producencki, który po wysłuchaniu wersji demo albumu zaproponował realizację filmu, którego scenariusz opierałby się na muzyce i tekstach Lao Che. W trakcie produkcji filmu okazało się, że z powodów niezależnych od zespołu, a także kłopotów technologicznych osób odpowiedzialnych za stronę filmową projektu, do dziś nie udało się sfinalizować tego pomysłu.

Prace nad płytą toczyły się jednak niezależnie od ekipy filmowej, więc muzycy wrócili do pierwotnego pomysłu na album. Podobnie jak przy poprzednich płytach zespół postanowił pójść w nieznanym kierunku, pozwalając sobie na swobodne czerpanie z bogactwa muzyki, nie zważając na sztywne ramy gatunków. Owocem tej pracy jest niezwykła różnorodność albumu – rock, funk, elektronika, hiphop, którą dopełniają liryczne kompozycje oraz improwizacje.

wrockfest.pl prezentuje:
LAO CHE

3.04.13 godz.20.00
klub Alibi, ul. Grunwaldzka 67

 

bilety:
40 zł – przedsprzedaż
45 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon) – 50 zł

rezerwacje: bilety@o2.pl

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz online w serwisach:

www.biletin.pl, www.ticketpro.plwww.ebilet.pl, www.eventim.pl

Tags: , ,

Comments are closed.