Brodka + Paula i Karol na scenie LIVE City Sounds (25.11.12)

2012, archiwum — By on 5 listopada 2012 13:56

Zdobywczyni licznych nagród muzycznych, w tym Fryderyka oraz Mateusza – Nagrody Muzycznej Programu Trzeciego, za płytę “Granda” powraca do Wrocławia. BRODKA już 25 listopada w klubie Eter wraz z formacją PAULA I KAROL na scenie live CITY SOUNDS!

Monika Brodka wraz z zespołem Paula & Karol wyrusza we wspólną trasę po Polsce. Jesienna trasa promująca najświeższe wydawnictwo Brodki EP “LAX“, a także ostatnią płytę Pauli i Karola “WHOLE AGAIN” obejmie 8 miast. Artyści znają się, lubią i szanują wzajemnie, w naturalny sposób postanowili połączyć siły i wreszcie pograć razem. Możecie spodziewać się totalnej koncertowej energii i… niespodzianek!

Po niemal dwóch latach od wydania “GRANDY“, płyty która stała największym sukcesem w dotychczasowej karierze Brodki, Artystka zdecydowala się wydać nietypową rzecz jak na polski rynek – EPkę czyli coś między singlem a pełnowymiarową płytą.

Podobnie jak w przypadku “Grandy” producentem i współautorem EP zatytułowanej “LAX” jest Bartosz Dziedzic. a została nagrana w Red Bull Studio w Los Angeles, a co ciekawe i znów zupełnie nowe na polskim rynku ta mini-płyta jest narazie do kupienia wyłącznie w wersji cyfrowej w muzycznych sklepach digitalowych. Znajdują się na niej dwie premierowe piosenki “Varsovie” i “Dancing Shoes” oraz remixy autorstwa wyjątkowych artystów: Kamp!, Bueno Bros., Auera i Grega Kozo z paryskiego duetu didżejskiego Make the Girl Dance. Brodka dalej podąża swoją drogą i trzyma się alternatywnego popu który pokochali fani “GRANDY”.

Pierwszy singiel i teledysk do “VARSOVIE” już stał się przebojem 2012, królując od wielu tygodni m.in. na Liście Przebojów Trójki. Wraz z ogłoszeniem trasy koncertowej promującej LAX do rozgłości i stacji TV wchodzi drugi singiel “Dancing Shoes Kamp! Remix”.

CITY SOUNDS: BRODKA + PAULA & KAROL
25/11/12 godz.20.00
Klub Eter, ul.Kazimierza Wielkiego 19

bilety:
Koncert wyprzedany

rezerwacje: bilety@o2.pl

Sprzedaż biletów:

Tags: , , , , ,

Comments are closed.