Maciej Maleńczuk i zespół Psychodancing zagrają w Eterze (16.04.12)

2012, archiwum — By on 6 lutego 2012 08:07

Maciej Maleńczuk & Psychodancing powracają na sceny klubów muzycznych w całej Polsce w wielkim stylu! Po sukcesie wspólnej trasy koncertowej, mamy przyjemność zaprosić Państwa na koncert Psychodancing Live promujący ich  dwupłytowe wydawnictwo.

Po niecodziennym sukcesie płyt Psychodancing oraz Psychodancing 2 (obie płyty pokryły się platyną) artyści postanowili wydać kompilację swoich psychoaranżacji największych przebojów polskich i światowych scen dancingowych!

W programie koncertu Psychodancing Live znajdą się ulubione przez publiczność przeboje z repertuaru m.in. Bogdana Łazuki, Wojciecha Młynarskiego, Stanisława Grzesiuka, Johny’ego Casha, Franka Sinatry i innych. Obok Maleńczuka na scenie zobaczymy zespół Psychodancing w składzie: Maciej Muraszko, Andrzej Laskowski, Jakub Frydrych, Grzegorz Stasiuk.

„Psychodancing” to program zarówno dla tych, którzy lubią i znają stare przeboje, jak dla tych, którym nazwiska ich twórców niewiele mówią. Jest to po prostu zestaw doskonałych piosenek w znakomitym wykonaniu.

wrockfest.pl prezentuje:
MACIEJ MALEŃCZUK & PSYCHODANCING

16.04.12 godz.20.00
klub ETER, ul.Kazimierza Wielkiego 19

bilety: 55 zł – przedsprzedaż, 65 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące (balkon): 80 zł

Tags: , ,

Comments are closed.