Emika – nowa data koncertu! (20.11.13)

2013, archiwum — By on 19 sierpnia 2013 08:49

Ze względu na zły stan zdrowia koncert przedstawicielki kultowej wytwórni Ninja Tune – EMIKI został przesunięty i odbędzie się 20 listopada w klubie Firlej. Zakupione bilety oraz zdobyte w konkursach wejściówki zachowują ważność.

Urodzona na Wyspach Brytyjskich Ema Jolly, znana jako EMIKA, nie ukrywa swoich czeskich korzeni, a klasyczne wykształcenie – studiowała grę na fortepianie oraz kompozycję – dzięki fascynacjom nowymi brzmieniami przekuwa w zupełnie nową jakość. Jej twórczość to połączenie brytyjskich brzmień dubstep z mocnymi wpływami elektro orazpopową wrażliwością.

Pierwsze kroki w muzycznym biznesie Emika stawiała jako stażystka w jednej z najbardziej cenionych w Polsce brytyjskich wytwórni z muzyką niezależną Ninja Tune. To tam także dwa lata temu ukazał się jej debiutancki krążek zawierający świetnie przyjęte przez fanów mrocznie brzmiącej elektroniki single “Double Edge” oraz “Drop The Other”.

Nie bez znaczenia dla twórczości EMIKI wydają się być też miejsca, w których mieszkała przez ostatnie kilka lat. Będąc w Bristolu była świadkiem umacniania się brytyjskiej sceny dubstep, a kilka lat później, po przeprowadzce z Anglii, zafascynowała się berlińską sceną techno.

Wrocławski koncert będzie częścią europejskiej trasy koncertowej artystki, promującej jej najnowszy album „Dva”.

Organizator koncertu: Lion Stage

CITY SOUNDS: EMIKA
20/11/13  g.20:00,
Klub Firlej, ul. Grabiszyńska 56, Wrocław

Bilety:
35 zł – przedsprzedaż
40 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i Media-Markt w całej Polsce oraz w serwisach:
www.biletin.plwww.ticketpro.pl,www.eventim.pl

 

Tags: , , ,

Comments are closed.