Arms & Sleepers – amerykańscy post-rockowcy powracają do Wrocławia! (17.03.13)

2013, archiwum — By on 22 stycznia 2013 10:55

Poruszający się na pograniczu muzyki trip-hop, ambient i post-rocka amerykański duet Arms and Sleepers już w marcu zagoszczą na scenie City Sounds.

Poza spektakularnymi produkcjami, staramy się w City Sounds regularnie przybliżać artystów, których muzyka przenosi w zupełnie inny wymiar i wymaga nieco większej dawki skupienia (vide: występy Ólafura Arnaldsa, Port-Royal, Saschienne). Występ Amerykanów to także nasza kolejna koncertowa odsłona, podczas której muzyka i obraz odegrają równorzędne role.

Arms and Sleepers to dwaj muzycy: grający na instrumentach klawiszowych i obsługujący samplery Max Lewis oraz grający na klawiszach i basie Mirza Ramic. Ich występy połączone są z doskonałymi wizualizacjami bostońskiego artysty Dado Ramadaniego.

Projekt zawiązał się latem 2006 roku w Boston, w stanie Massachusetts. Od tamtego momentu zespół nagrał 16 różnych pod względem stylistcznym wydawnictw, które regularnie prezentowane w wersji na żywo przysporzyły duetowi Amerykanów stałe grono wiernych odbiorców po obu stronach oceanu. Formacja stara się często zmieniać podejście do samego procesu tworzenia, ignoruje na sztywno wyznaczone granice gatunkowe i wiążące się z nimi ograniczenia.

Po kilku doskonale przyjętych przez polskich fanów koncertach, City Sounds ma przyjemność zaprosić na ich występ we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla fanów ceniących dokonania takich formacji jak Telefon Tel Aviv, Archive, czy nawet Sigur Ros.

CITY SOUNDS: ARMS & SLEEPERS
Klub Puzzle, Przejście Garncarskie 2
niedziela 17/03/13
Start: g. 20:00

Bilety/tickets:
25 PLN sprzedaż online/online sale
30 PLN w dniu koncertu/at the doors

Bilety do kupienia na stronach/Online sale:
citysounds.pl
biletin.pl
ticketpro.pl

 

Tags: , , , ,

Comments are closed.