Robert Babicz – legenda sceny techno z jedynym live actem w Polsce! (27.10.12)

2012, archiwum — By on 20 września 2012 09:07

City Sounds i Trippy Sounds prezentują legendę sceny techno – Robert Babicz z jedynym live actem ponownie w Polsce!

Robert Babicz, mieszkający w Kolonii, a urodzony w Polsce, to jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych producentów w Europie. Nigdy nie stał się mega-gwiazdą, ale podobnym do niego dorobkiem może sie poszczycić niewielu innych! Dziesiątki singli i 4 albumy dla tak ważnych labeli jak Mille Plateaux, Force Inc., Disko B, Junkfood, Systematic, Treibstoff, Out Of Orbit, Audiomatique czy K2 – labelu Michaela Mayera z Kompaktu, to dokonania, których pozazdrościć może każdy!

Kultowe nagrania wydawane pod niezliczonymi pseudonimami (Rob Acid, Alton Inc, Dicabor i wiele innych) pozwoliły mu osiągnąć wielki szacunek na całym świecie. Ogromna klasa producencka, staranne, niepowtarzalne brzmienie jego nagrań i słynna na całym świecie obróbka masteringowa w jego studio, sprawia, że Babicz jest nie tylko świetnym muzykiem, ale wręcz elektroniczną instytucją!

Muzyka Babicza podbija parkiety na całym świecie, bo jest to elektronika z ogromnym ładunkiem erudycji, odbijająca wszystkie najciekawsze odcienie klubowej muzyki – od Acid, przez Ambient aż po rasowe Minimal Techno i House. Wszystko spięte charakterystycznym analogowym brzmieniem jego niepowtarzalnych instrumentów (jest pasjonatem analogowych rarytasów).


City Sounds meets Trippy Sounds in LOG:IN 
ROBERT BABICZ (live act)

 

support:
Gogan & Turu (Trippy Sounds)
Rodrigezz (Kickbeat)

27.10.12 Klub Log:In   start: 21:00

Bilety/Tickets:
35 zł – przedsprzedaż online + w dniu koncertu/on performance day

Przedsprzedaż online:
citysounds.biletin.pl

Tags: , ,

Comments are closed.