Selah Sue – nowa gwiazda soulu – bilety wyprzedane! (8.03.12)

2012, archiwum — By on 12 grudnia 2011 08:15

Selah Sue, która naprawdę nazywa się Sanne Putseys, to wschodząca gwiazda muzyki soulowej , nazywana europejskim odpowiednikiem Erykah Badu i Lauryn Hill.

Obdarzona nietuzinkową urodą młoda, urodzona w 1989 roku, Belgijka jest sensacją na rynku muzycznym ostatnich miesięcy, dzięki swojej płycie zatytułowanej po prostu „Selah Sue”. Jej rewelacyjne single „This World” oraz „Raggamuffin„podbiły europejskie listy przebojów! Proponowana przez nią mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu zachwyciła samego Prince’a!  Oczarowany Książę zaproponował Selah supportowanie go w Antwerpii, na co Sue oczywiście przystała.

W studiu przy pracy nad debiutancką płytą towarzyszyły jej największe gwiazdy muzyki soul, jak na przykład Nneka. Produkcyjnie wspomogła ją także sama Meshell Ndegeocello w utworze „Mommy” oraz Cee-Lo Green (duet w „Please)”. Większość piosenek Selah napisała sama, a pierwsze z nich skomponowała akompaniując sobie na gitarze w wieku 15 lat! Krytycy muzyczni uważają, że Janelle Monae i M.I.A. rośnie groźna konkurentka, dla której muzyka nie ma żadnych granic.

Artystka wystąpi  8 marca we Wrocławiu i dzień wcześniej w Warszawie,  i będzie to jej pierwsza wizyta w Polsce. Współorganizatorem koncertów jest agencja Good Music.

City Sounds: SELAH SUE
8.03.12  g.19:00

klub ETER, ul.Kazimierza Wielkiego 19

UWAGA!!!

Informujemy, że bilety na koncert Selah Sue w klubie Eter (8 marca) zostały całkowicie wyprzedane. Sprzedaż biletów nie jest prowadzona już w żadnym punkcie sprzedaży, bilety nie będą też dostępne w dniu koncertu przed wejściem. Chcielibyśmy przestrzec potencjalnych nabywców przed zakupem biletów od osób postronnych, w tym również w serwisach aukcyjnych – taki zakup biletów pociąga za sobą ryzyko utraty pieniędzy i niewpuszczenia na koncert. Mamy jednocześnie nadzieję, że uda nam się zaprosić Artystkę ponownie do Wrocławia jeszcze w tym roku…

citysounds.pl

Tags: , , , , , , ,

Comments are closed.