CeZik wystąpi w Łykendzie – bilety wyprzedane! (26.04.12)

2012, archiwum — By on 27 lutego 2012 22:03

Na tę wiadomość czekało wiele osób – CeZik zagra we Wrocławiu! Czy trzeba przedstawiać człowieka, którego internetowe filmy mają 23 miliony odsłon?

Jeśli tak, to proszę: CeZik to prosty chłopak. Lubi grać na gitarze, wyć do księżyca, napić się piwa i długo pospać.
Pewnego dnia postanowił jednak, że chce od życia czegoś więcej. Chciał dzielić się z innymi tym co potrafi robić najlepiej.
Z pomocą przyszły dobrodziejstwa internetu, dzięki któremu pokazał Polsce kilka swoich muzycznych sztuczek i ku jego zdziwieniu – spodobało się!

Na dzień dzisiejszy klipy CeZika na jego kanale zostały obejrzane ponad 23 miliony razy. W jednym z nich śpiewa od tyłu, w innym gra na garnkach i butelkach („Hey – [sic!] kuchnia cover), a w jeszcze innym walczy z gumowym aligatorem („Forfiter Blues”). Upodobał sobie również śpiewanie znanych utworów na kilka głosów. Kilka okienek, w każdym z nich CeZik i nie wiadomo na którego patrzeć, a którego słuchać („Szajka CeZika i polska muzyka”).
Jednak z największą przyjemnością bawi się stylami muzycznymi; i tak w klipie „Te ostatnie niedziele” w ciągu 2 minut miesza 10 diametralnie odmiennych stylów.

Tak więc CeZik lubi siedzieć w internecie. Jednak od czasu do czasu, trzeba rozprostować nogi i wyjść z wirtualnego świata.

I tak oto Cezary siada z gitarą na krześle, z boku stawia komputer, zawiesza ekran projekcyjny i zaczyna grać swoje dotychczasowe dokonania. Akustycznie. Kameralnie. Inaczej niż było słychać (i widać) do tej pory. Cel jest zawsze ten sam. Poruszyć ludzi nutami płynącymi z głośników!

To kilka popisowych numerów CeZika:
Od Tyłu i Klasycznie:

„Sic” zagrane na przedmiotach kuchennych:

Parodia słynnego filmu o aligatorze:

Jest też cover Kings Of Leon:

CeZik
26.04.12, godz. 20.00
Klub Muzyczny Łykend, Podwale 37/38

bilety: 25 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu

Miejsca wyłącznie siedzące, ilość ograniczona!
rezerwacje: bilety@o2.pl

Tags: ,

Comments are closed.