Gentleman we Wrocławiu – do sprzedaży trafiają bilety w promocyjnej cenie! (20.06.12)

2012, archiwum — By on 3 lutego 2012 10:34

Jedna z największych światowych gwiazd reggae – Gentleman, powraca do Wrocławia! Artysta zachwycony występem dla 700 tysięcznej publiczności podczas ostatniego Przystanku Woodstock, postanowił także i w 2012 roku zagrać dla swoich polskich fanów. Zapraszamy na koncert Gentlemana, który odbędzie się 20 czerwca we Wrocławiu na Wyspie Słodowej w ramach  Święta Wrocławia – WrocLove Fest.

Gentleman – niekwestionowany europejski mistrz reggae, przyjedzie do Polski już nie po raz pierwszy, jednak jego koncerty od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, nie tylko wśród miłośników muzyki reggae! Zapewne dlatego, że artysta umiejętnie dodaje do tradycyjnych jamajskich kompozycji elementy dancehallu, hip-hopu czy R&B, tworząc unikatową muzyczną całość. Na uwagę zasługują także inteligentne i wartościowe teksty autorstwa Gentlemana, za pośrednictwem których dzieli się on swoimi opiniami, także tymi dotyczącymi ważnych kwestii społecznych czy politycznych.

Przez lata obecności na rynku muzycznym Gentleman współpracował z wieloma znakomitymi artystami, a jego albumy i utwory na dobre zapisały się już w kanonie współczesnego reggae. Krytycy doceniają stały progres jego twórczości. Gentleman nieustannie dodaje do swojej muzyki kolejne brzmienia i tematy, pozostając otwartym na wszystko co nowe i intrygujące. 2012 rok przyniesie kolejną pozycję w dyskografii tego artysty, bowiem zapowiedziano wydanie płyty „The Best Of” – pierwszej kompilacji zawierającej najlepsze i najpopularniejsze utwory Gentlemana.

 

WrocLove Fest – Święto Wrocławia
GENTLEMAN
& The Evolution

20.06.12 godz.18.00
Wyspa Słodowa

Bilety w promocyjnej cenie 40 zł do nabycia w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach www.biletin.pl, www.ticketpro.pl i www.eventim.pl

Uwaga, promocyjna cena tylko do końca lutego 2012!

Tags: , ,

Comments are closed.