Strachy na Lachy i Hurt zagrają w Kultowej (28.11.10)

2010, archiwum — By on 2 listopada 2010 09:50

28  listopada w Kultowej przy pl. Wolności (zamiast zapowiadanego wcześniej klubu Eter) wystąpią  zespoły: Strachy na Lachy i Hurt.

Strachy na Lachy to kontynuacja liryczno-muzycznej twórczości Grabaża, po rozpadzie Pidżamy Porno. Wokalista rockandrollowej i niezwykle zasłużonej na naszym rynku kapeli, Krzysztof „Grabaż” Grabowski to poeta słowa zafascynowany wczesnym brytyjskim punk rockiem i festiwalem w Jarocinie. W swoich tekstach niebanalnie opisuje codzienną rzeczywistość, potrafi realizować i przemycać swoje najróżniejsze pomysły nie zważając na krytykę, często ocierając się o ironię i wisielczy humor.

Hurt – ikona wrocławskiej sceny muzycznej, od trzynastu lat ewoluuje stylowo, jedyne, co się nie zmienia, to charakterystyczne dla zespołu teksty Macieja Kurowickiego: sięgające poza wyobraźnię, absurdalne, czasem ironiczne. W 2005 roku o Hurcie usłyszeli wszyscy dzięki piosence „Załoga G”, która utrzymywała się długo na pierwszych miejscach list przebojów rozgłośni radiowych, stając się tym samym hymnem wszystkich pragnących powrócić do lat dzieciństwa.

Dwa oryginalne, niebanalne i charakterne zespoły z czołówki polskiej alternatywy, to idealne propozycje na rozwianie burych jesiennych chmur.


STRACHY NA LACHY| HURT
28.11.10 godz.19.00, wejście od godz.18.00
klub KULTOWA , pl. Wolności 7
bilety: 35 – pierwsze 500 szt. , 40 zł – pozostałe
rezerwacje: bilety@o2.pl

Tags: , ,

Comments are closed.