Abradab+O.S.T.R,Frenchman, Kontrabanda w Kultowej! (08.10.10)

2010, archiwum — By on 13 września 2010 10:45

8 października w klubie Kultowa we Wrocławiu odbędzie się koncert ABRADABA promujący jego najnowszy album „Abradabing”.

Takie występy zdarzają się rzadko! Na premierowym koncercie Abradaba we Wrocławiu potwierdzili swoją obecność i udział na scenie: O.S.T.R, Frenchman oraz Kontrabanda! Wszyscy wyżej wymienieni są znakomitymi
artystami działającymi w hip hopie, rapie i ragga. Przyczynili się również do świetności „Abradabing”, zwłaszcza O.S.T.R zwany Ostrym, który zajął się produkcją całego krążka.

Koncert w Kultowej, 8 października, będzie zatem wielkim wydarzeniem hip hopowym jesieni w Polsce! Oprócz znakomitych gości, Abradab wystąpi z pięcioosobowym zespołem, grającym wszystkie bity i melodie na żywo. Abradab nie szczędzi niespodzianek swojej publice i stuprocentowo koncert w Kultowej będzie niezapomnianym spektaklem!

Podczas tworzenia najnowszego materiału z AbradAbem współpracował czołowy polski raper i producent – O.S.T.R., który zajął się całością albumu, zarówno w warstwie muzycznej – jako twórca podkładów – jak i w warstwie producenckiej. To zupełna nowość w dotychczasowej twórczości AbradAba, który tak opisuje prace nad płytą: ,,W ten sposób jeszcze nie pracowałem. Osobiście dla mnie to wyjątkowe przeżycie i świetna odskocznia od dotychczasowego stylu pracy. Po raz pierwszy moje wokale zrealizował świetny raper, co daje mi dodatkową pewność brzmienia materiału.”

Na płycie daje się wyczuć prawdziwą chemię i doskonałe zgranie między polskimi mistrzami rapu. AbradAb i O.S.T.R wspierani przez DJ FEEL-X’a, odpowiedzialnego za większość skreczy, stworzyli solidny album w stylu trzeciego krążka Kalibra 44. Nowy materiał w znacznej części opiera się na samplach, co jest odejściem od koncepcji przyjętej w O.P.K., gdzie AbradAb postawił na żywe instrumenty.


ABRADAB+OSTR+FRENCHMAN+KONTRABANDA
8.10.2010, Start – godz. 20.00
Klub Kultowa, pl.Wolności 7, Wrocław
Bilety: 20,- w przedsprzedaży i 25,- w dniu koncertu.
Rezerwacja: bilety@o2.pl

VIDEO

Tags: , ,

Comments are closed.