Zmiana miejsca koncertu Gaby Kulki we Wrocławiu (14.03.13)

2013, archiwum — By on 6 marca 2013 21:13

Uprzejmie informujemy, iż koncert Gaby Kulki w dniu 14 marca odbędzie się w klubie Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56, a nie, jak wcześniej planowano,  w klubie Alibi.

Gaba Kulka, jedna z najciekawszych osobowości polskiej sceny muzycznej,  po raz ostatni zaprezentuje pełny materiał z przebojowego albumu „Hat, Rabbit”.

Rok 2012 upłynął jej pod znakiem albumu The Saintbox, napisanego i nagranego z Olem Walickim, ale i dalekich podróży muzycznych (od Kolonii, przez Kijów po Tajpej), nawiązywaniu nowych muzycznych przyjaźni i kontynuacji tych starych (EP z zespołem Baaba).

Jednak po niemal czterech latach intensywnej pracy, jakie dzieli Gabę od przełomowego w jej dorobku albumu „Hat, Rabbit”, artystka postanowiła podsumować pewien muzyczny etap. Od 2009-go roku Gaba wydała w różnych artystycznych konfiguracjach pięć albumów studyjnych, a płyt na których pojawiła się gościnnie było niemal dwa razy tyle. Dlatego w 2013 roku ma zamiar zwolnić tempo i zebrać pomysły na długo wyczekiwaną, kolejną autorską płytę.

Zanim jednak to nastąpi, oficjalnie zamknie „sezon na królika”. W lutym i marcu rusza ze swoimi muzykami w trasę po Polsce, by po raz ostatni skoncentrować się na repertuarze z „Hat, Rabbit”. Pojawią się między innymi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Toruniu, Olsztynie, Łodzi, Łowiczu i Zakopanem. Trasie towarzyszyć będą niecodzienne atrakcje: z pomocą technologii Google Hangouts artystka spotka się z fanami na zaimprowizowanych internetowych koncertach. Zapowiada również udział gości-niespodzianek. Pierwszy koncert 10 lutego w Krakowie – będzie nagrywany!

GABA KULKA „Bye Rabbit” 2013

14.03.13 godz.20.30
Klub Firlej, ul. Grabiszyńska 56

bilety: 29 zł – pierwsze 100 szt. ( dostępne tylko w rezerwacjach), 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu

rezerwacje: bilety@o2.pl

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz online w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl

Tags:

Comments are closed.