Vavamuffin na 3-majówce we Wrocławiu!

2013, archiwum — By on 6 marca 2013 21:38

Czołowy zespół polskiego reggae i raggamuffin będzie kolejną gwiazdą,  która wystąpi na wrocławskiej  3-majówce! Ulubieńcy polskiej publiczności znów będą przekonywać na Wyspie Słodowej we Wrocławiu,  że Jah jest Prezydentem!

Swój udział w pierwszej imprezie otwierającej sezon plenerowych koncertów w Polsce, potwierdzili wcześniej Dżem, Kult, Luxtorpeda, Hunter, happysad, Maria Peszek, Monika Brodka i zespół Buldog, a przed nami jeszcze kilku gości.

W czasie długiego majowego weekendu, jak co roku, spotykamy się w samym centrum Wrocławia. 3-majówka, czyli koncertowa impreza na Wyspie Słodowej, weszła już na stałe do kalendarza ogólnopolskich festiwali.

W tym roku będziemy świętować przez 2 dni. 2. i 3. maja wrocławska Wyspa Słodowa znów stanie się najgłośniejszym i najweselszym miejscem w Polsce. Z roku na rok rozwija się formuła festiwalu i rośnie lista gwiazd występujących na naszej scenie. Impreza w ciągu zaledwie kilku lat stała się jednym w ważniejszych festiwali, który ściąga fanów polskiej muzyki z całego kraju. Co roku na scenie na Wyspie Słodowej występują najlepsze polskie zespoły prezentujące różne style, z czołówek ogólnopolskich list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

 

Czekamy również na Wasze propozycje – dołączcie do 3-majówkowego profilu na fb http://www.facebook.com/pages/3-majówka/201431939868034  i przekażcie nam propozycje swoich ulubionych zespołów, które chcielibyście zobaczyć w 2013 roku.

 

Bilety i karnety są juz dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz online w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl,  www.ebilet.pl, www.eventim.pl

Za bilet jednodniowy zapłacicie tylko 42 zł, za karnet 2 – dniowy 66 zł!

Radzimy pospieszyć się z zakupem, gdyż ceny promocyjne obowiązują tylko do końca lutego, po tym okresie wzrosną.
Na bieżąco będziemy informować o kolejnych wykonawcach, którzy potwierdzili swój udział.

Do zobaczenia na 3 – majówce we Wrocławiu!

 

Tags: ,

Comments are closed.