Dżem zagra na 3-majówce we Wrocławiu! (2-3.05.13)

2013, archiwum — By on 17 grudnia 2012 08:43

Legenda polskiej sceny rockowej – zespół Dżem, będzie kolejną gwiazdą 3 -majówki we Wrocławiu! Swój udział w pierwszej imprezie otwierającej sezon plenerowych koncertów w Polsce, potwierdzili już wcześniej Kult, Luxtorpeda, Hunter, happysad i Maria Peszek.

W czasie długiego majowego weekendu, jak co roku, spotykamy się w samym centrum Wrocławia. 3-majówka, czyli koncertowa impreza na Wyspie Słodowej, weszła już na stałe do kalendarza ogólnopolskich festiwali.

W tym roku będziemy świętować przez 2 dni. 2. i 3. maja wrocławska Wyspa Słodowa znów stanie się najgłośniejszym i najweselszym miejscem w Polsce. Z roku na rok rozwija się formuła festiwalu i rośnie lista gwiazd występujących na naszej scenie. Impreza w ciągu zaledwie kilku lat stała się jednym w ważniejszych festiwali, który ściąga fanów polskiej muzyki z całego kraju. Co roku na scenie na Wyspie Słodowej występują najlepsze polskie zespoły prezentujące różne style, z czołówek ogólnopolskich list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

Na naszej scenie w poprzednich latach prezentowali się: Coma, Hey, Myslovitz, Dżem, Perfect, O.S.T.R., Kazik na Żywo, Illusion, T.Love, Piersi, Brodka, Farben Lehre, happysad i wielu innych.  Ekipa WrockFestu kompletuje nową listę zespołów na 3 – majówkę 2013!

Czekamy również na Wasze propozycje – dołączcie do 3-majówkowego profilu na fb http://www.facebook.com/pages/3-majówka/201431939868034  i przekażcie nam propozycje swoich ulubionych zespołów, które chcilibyście zobaczyć w 2013 roku.

Bilety i karnety są juz dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz online w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl,  www.ebilet.pl, www.eventim.pl

Za bilet jednodniowy zapłacicie tylko 42 zł, za karnet 2 – dniowy 66 zł!
Radzimy pospieszyć się z zakupem, gdyż ceny promocyjne obowiązują tylko do końca lutego, po tym okresie wzrosną.

Na bieżąco będziemy informować o wykonawcach, którzy potwierdzili swój udział.
Do zobaczenia na 3 – majówce we Wrocławiu!

 

Tags:

Comments are closed.