Zmiana miejsca koncertu Gogol Bordello we Wrocławiu ! (19.06.13)

2013, archiwum — By on 7 lutego 2013 07:57

W związku z przedłużającym się remontem klubu Eter informujemy, iż wrocławski koncert zespołu Gogol Bordello w dniu 19 czerwca zostaje przeniesiony do sali Klubu Biznesowego na Stadionie Miejskim. Klub Biznesowy posiada znakomite warunki do przyjęcia dużej ilości miłośników muzyki i mamy przekonanie, że sprawdzi się jako nowe miejsce koncertowe we Wrocławiu.

Na Stadion Miejski można dojechać komunikacją zbiorową lub samochodem z możliwością parkowania. Prosimy kierować się do wejścia A. Koncert rozpocznie się o godz.20.30. Wszystkie zakupione bilety zarówno na miejsca stojące jak i siedzące zachowują ważność.

Koncert Gogol Bordello odbywa się w ramach  WrocLove Fest – Święto Wrocławia 2013 Skład tej formacji założonej w Nowym Jorku w późnych latach 90 jest równie niecodzienny, jak muzyka którą grają. Połączenie cygańskiego punk rocka, reggae, folku i orientu to mieszanka iście wybuchowa, szczególnie w wykonaniu tak niezwykłej ekipy. Zespół składa się z ośmiu imigrantów pochodzących głównie z Europy Wschodniej, ale także odleglejszych zakątków świata, jak Izrael, Etiopia, czy Ekwador. Na czele tej etnicznej składanki stoi pochodzący z Ukrainy Eugene Hütz, który wraz z rodziną wyemigrował do Stanów Zjednoczonych po awarii reaktora w Czarnobylu. Podróż prze Polskę, w której mieszkali przez jakiś czas, pozostawiła w sercu Eugene’a wyjątkowy sentyment do naszego kraju. Sprawia to, że chętnie odwiedza Polskę, za każdym razem nawiązując z publicznością bliski kontakt i umacniając więź ze swoimi fanami. W czasie koncertu w Klubie Stodoła dwa lata temu, Eugene wystąpił w koszulce z wizerunkiem Bolka i Lolka – na znak sympatii do naszych rodaków.

 

19.06.13 godz.20.30 Klub Biznesowy, Stadion Miejski, Al. Śląska 1, wejście A

WrocLove Fest – Święto Wrocławia 2013
GOGOL BORDELLO

Bilety: 100 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu; miejsca siedzące  – 130 zł

rezerwacje: bilety@o2.pl

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz online w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.plwww.ebilet.pl, www.eventim.pl

Tags: ,

Comments are closed.