Zmiana miejsca koncertu Raz, Dwa, Trzy & Spitfire (13.03.13)

2013, archiwum — By on 10 stycznia 2013 10:28

Informujemy, iż koncert zespołu RAZ, DWA, TRZY & SPITFIRE zaplanowany na 13.03.13 w klubie ETER odbędzie się w klubie ALIBI przy ul. Grunwaldzkiej 67. Zmiana miejsca spowodowana jest pilnymi pracami remontowymi, które muszą zostać przeprowadzone w klubie Eter. Przepraszamy za niedogodności związane z przeniesieniem koncertu. Zakupione bilety na miejsca siedzące i stojące zachowują ważność. Koncert rozpocznie się o godz.20.30.

Zespół Raz, Dwa, Trzy rusza w trasę koncertową, podczas której odsłoni swoje nowe muzyczne oblicze. Na koncercie 13 marca we wrocławskim klubie Eter, usłyszymy przearanżowane utwory z repertuaru Raz, Dwa, Trzy, które wspólnie ze Spitfire zagrane zostaną w całkiem nowym odmienionym brzmieniu.

Raz Dwa Trzy to klasyka. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek – swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem… A dziś, jako zespół o ugruntowanej pozycji na rynku, chętnie zapraszają młodszych kolegów do współpracy, dając im możliwość przebicia się na polskim rynku muzycznym. I tak swoje 20-lecie świętowali wraz z grupą Dagadana, a na Męskim Graniu wystąpili ze SPITFIRE. Stąd zrodził się pomysł na wspólną trasę koncertową.

SPITFIRE to powołany przez Pierre’a oraz Tadeusza Abrahama Kulasa twór muzyczny, który ma zintegrować ich wspólne artystyczne fascynacje. Obaj są częścią dziesiątków różnorodnych, często skrajnie odmiennych projektów. Grali już chyba wszystko: od jazzu, muzyki klubowej, po realizacje radiowe, teatralne czy kabaretowe. Bawią się stylistykami, z uporem trzęsą konwencjami, aby wydobyć z nich esencję i przelać do nowej formy, nadać jej inny wymiar.Żonglują dźwiękami żywych instrumentów i elektronicznymi brzmieniami.

Podczas Męskiego Grania 2012 projekt RAZ, DWA, TRZY & SPITFIRE został po raz pierwszy zaprezentowany publicznie i zebrał bardzo pozytywne oceny zarówno u krytyków jak i słuchaczy.

Po koncercie odbędzie się kwesta na rzecz chorego Piotrusia, zapraszamy do wsparcia!

Piotruś ma stwierdzoną bardzo rzadką wadę serca – komorę prawą dwudzielną oraz podzastawkowe zwężenie tętnicy płucnej. Wada serca została stwierdzona juz po urodzeniu się syna, ale na początku nie wydawała się tak niebezpieczna. Otrzymywaliśmy zapewnienia od kardiologów, którzy przez te cztery lata opiekowali się Piotrusiem, że synek musi podrosnąć a być może w późniejszym okresie będzie potrzeba przeprowadzenia operacji serca. Przez cały czas żyliśmy tą nadzieję, aż do spotkania z kardiochirurgiem
prof. Edwardem Malcem w listopadzie 2012 roku. Profesor niestety, nie potwierdził wcześniejszych opinii kardiologów. Dowiedzieliśmy się również, że jest to bardzo podstępna wada serca, do pewnego momentu przebiegająca
bezobjawowo, ale gdy zaczyna działać to robi „spustoszenie” w serduszku.

Okazało się, że Piotruś musi mieć operację ratującą życie w ciągu najbliższych 6-ciu miesięcy, ponieważ później ryzyko związane z taką
operacją będzie coraz większe. Dlatego też, po naszych doświadczeniach w szpitalach, po rozmowach z rodzicami, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji, zdecydowaliśmy, że życie Piotrusia oddamy w ręce prof. E. Malca, który zgodził się podjąć tak trudnej operacji.

Profesor Malec pracuje w klinice w Muenster, w Niemczech, gdzie koszt przeprowadzenia tej operacji wyniesie – około 25 tys EUR. Termin operacji zostanie wyznaczony przez klinikę po wpłaceniu całej kwoty.

Patrząc na uśmiechniętą buzię naszego synka, wierzymy, że przezwycięży chorobę i  dane mu będzie cieszyć się życiem na równi ze swoimi rówieśnikami. Jest nam bardzo trudno, w tym krótkim czasie, uzyskać środki na operację synka. Dlatego zwracamy się do Was z gorącą prośbą o pomoc. Dzięki Waszej Pomocy  Niemożliwe może stać się Możliwe…

Piotruś jest podopiecznym fundacji Cor Infantis ul. Nałęczowska 24, 20-701
Lublin

RAZ, DWA, TRZY & SPITFIRE –  nowe, klubowe brzmienie zespołu
13.03.13 godz.20.00
klub ETER, ul.Kazimierza Wielkiego 19

bilety:
39 zł – pierwsze 300 szt.
45 zł – przedsprzedaż
50 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon) – 60 zł

rezerwacje: bilety@o2.pl

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz online w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.plwww.ebilet.pl, www.eventim.pl

 

 

 

 

 

Tags: ,

Comments are closed.