Ive Mendes – „brazylijska Sade” po raz pierwszy we Wrocławiu! (16.05.12) Uwaga! Zmiana miejsca koncertu!

2012, archiwum — By on 29 lutego 2012 16:10

Uprzejmie informujemy ,że koncert Ive Mendes  który odbędzie się w dniu
16.05.12 zostaje przeniesiony do: Sala RCTB przy Hali Stulecia ul. Wystawowa 1

Koncert rozpocznie się o godz. 20.45. Zakupione bilety zachowują ważność !! Prosimy o wcześniejsze przybycie w celu wymiany biletów na nowe, na miejscu zostaną wskazane nowe miejsca siedzące dopasowane do rozłożenia sali i stref cenowych.

Okrzyknięta przez krytyków „brazylijską Sade” artystka, uwodząca głosem i nietuzinkową urodą, wiosną zaprezentuje się przed wrocławską publicznością.

Autorka takich przebojów, jak „If You Leave Me Now„, „Natural High” czy „What You Love To Do” wystąpi 16 maja w ramach Ethno Jazz Festival 2012.

Brazylijska wokalistka Ive Mendes przyszła na świat w Ceres. Dorastała śpiewając w kościelnym chórze oraz uczyła się gry na pianinie. W jej żyłach płynie krew portugalsko-hiszpańsko-francusko-indiańska. Sławę przyniosły Ive piosenki takie jak: „Natural High”, „If You Leave Me Now” oraz „Casticais”. Nazywana jest „brazylijską Sade”.

Przez jakiś czas Ive studiowała muzykę na uniwersytecie w Goiani oraz uczyła w szkole, następnie wróciła w swoje rodzinne strony i zdecydowała się zająć muzyczną karierą. Występowała w lokalnych klubach i kafejkach, zaś miłosne perturbacje sprawiły, że w ciągu kilku dni napisała pięć piosenek, z których największą sławą cieszyła się „Casticais”.

Talent Brazylijki dostrzegł producent muzyczny z Rio i zaproponował jej nagrania w studiach w Sao Paulo i Rio. Ive nagrała wówczas pierwszy utwór w studio, zatytułowany „Hanime„, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do serialu „Corpo Dourado”.

Międzynarodowa kariera Ive Mendes rozpoczęła się w Londynie, kiedy to urzekła swoim głosem producenta Sade – Robina Millara. Współpraca z nim zaowocowała w 2004 roku debiutanckim albumem „Ive Mendes”. Millar był także obecny przy produkcji najnowszego krążka „Magnetism”, który został znakomicie przyjęty zarówno przez krytykę jak i publiczność. Już w tydzień po premierze album uzyskał status Złotej Płyty.

Ive Mendes to artystka jedyna w swoim rodzaju. Ma swój własny styl, który pokochały miliony fanów na całym świecie.
16.05.12 godz.20.45 Sala Audytoryjna  przy Hali Stulecia ul. Wystawowa1

Ethno Jazz Festival prezentuje:
IVE MENDES  – „brazylijska Sade” po raz pierwszy we Wrocławiu!
bilety: 160 zł – I miejsca, 125 zł – II miejsca, 100 zł – III miejsca, 75 zł – IV miejsca, 50 zł – wejściówki (studenci i uczniowie)

rezerwacje: bilety@o2.pl

Tags: ,

Comments are closed.