Śledzik na Dzień Kobiet, czyli pożegnanie karnawału z wariatami! (8.03.11)

2011, archiwum — By on 22 lutego 2011 10:41

Śledzik na Dzień Kobiet, czyli pożegnanie karnawału z wariatami !

Rzadko kiedy się zdarza, żeby dwa święta objawiły się jednego dnia. Rok 2011 zostanie zapamiętany jako ten, w którym koniec karnawału zbiegł się z Dniem Kobiet, a te – z koncertami dwóch najbardziej niepoważnych polskich zespołów.

8 marca wszystkie panie, panny, wdowy i konkubiny, ale również ich kawalerów, mężów, sąsiadów i towarzyszy sprzed telewizora zapraszamy do wrocławskiego klubu Alibi, gdzie czekają na was dwa najlepsze zespoły czasów przemian gospodarczych w Polsce, ale które nadal bardzo dobrze się trzymają jak na swój wiek i poziom cholesterolu.

Big Cyc – bo o nich mowa, powstał jako studenckie pogrywanie w jednym z łódzkich akademików, a humor i parodia, które są znakiem rozpoznawczym twórczości lirycznej Skiby, nie opuszcza zespołu po dziś dzień. Mało tego! Na ostatniej płycie zespół wraca do swych punkowych korzeni, istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że będą latać krzesła!

Na scenie pojawi się też inny, nie mniej zakręcony zespół – Apteka. Będzie na wesoło, będzie ekscentrycznie, absurdalnie i będzie głośno. Panowie obchodzą już od roku 25-lecie istnienia zespołu. Ta kumulacja okazji nie może pozostawić cię obojętnym.

wROCKfest przygotował Wam najgorętszą, najgłośniejszą, najlepszą zabawę tego wieczora. Będzie tam śmietanka dolnośląskiej partii robotniczej, studentki z pobliskich akademików, i wszyscy, z którymi warto się pokazać. Nie być na tej imprezie to obciach – Twoja dziewczyna już tam jest, tylko możliwe, że jeszcze o tym nie wie!

BIG CYC
APTEKA

8.03.11 godz.19.00 Klub Alibi, ul. Grunwaldzka 67

bilety:
25 zł – pierwsze 300 szt.,
30 zł – przedsprzedaż,
35 zł – w dniu koncertu

rezerwacje: bilety@o2.pl

Tags: ,

Comments are closed.