Thanks Jimi Festival 2010 – Dżem, TSA, Ray Wilson oraz Gitarowy Rekord Guinnessa. Zagraj z nami i wygraj jedną z sześciu gitar!(1.05.10)

2010, archiwum — By on 1 marca 2010 14:25

Znamy już skład Thanks Jimi Festival 2010 – imprezy towarzyszącej corocznemu biciu Gitarowego Rekordu Guinnessa.
1 maja na Wyspie Słodowej w samym sercu Wrocławia, obok polskich gwiazd –  Dżemu TSA, wystąpi rewelacyjny amerykański gitarzysta Greg Koch z zespołem oraz dobrze znany w Polsce, były wokalista grupy Genesis, Ray Wilson z zespołem STILTSKIN. Specjalnie na potrzeby festiwalu powstaje TRIBUTE TO JIMI HENDRIX PROJECT z udziałem m.in. Zbigniewa Hołdysa, Jarka Śmietany, Marka Raduli, Jorgosa Skoliasa, Leszka Cichońskiego i innych znakomitych muzyków, który przypomni największe przeboje Hendrixa w 40 rocznicę śmierci genialnego gitarzysty.

Tego samego dnia na wrocławskim rynku podejmiemy kolejną próbę ustanowienia nowego GITAROWEGO REKORDU GUINNESSA.  W zeszłym roku zagrało wspólnie 6346 gitarzystów! Ilu będzie tym razem zależy przede wszystkim od Was – weźcie gitary, namówcie znajomych i przyjedźcie do Wrocławia!

Dla uczestników Rekordu przygotowano specjalne ulgowe bilety na koncerty towarzyszące w cenie 20 zł  dostępne wyłącznie na miejscu imprezy.

Wrocław – miastem gitary!

Wielki Konkurs Gitarowy – zagraj z nami i wygraj jedną z sześciu gitar!!!

Szczegóły znajdziesz tutaj:  http://www.infomusic.pl/serwis/gitara/artykul/view/29435

Jak zagrać w GITAROWYM REKORDZIE GUINNESSA:

 • Spotykamy się 1 maja na rynku we Wrocławiu
 • Utwory które będziemy grać w tym roku oraz instruktaż jak grać znajdziesz na stronie www.heyjoe.pl
 • Najlepiej nauczyć sie wszystkich utworów, ale najważniejsze jest wspólne zagranie „Hey Joe” – ten utwór jest liczony do Rekordu Guinnessa.
 • Rejestrację uczestników zaczynamy od godz.9.00, wcześniej wydrukuj i wypełnił kartę zgłoszeniową  – to zaoszczędzi nam czasu. Miej ze sobą dowód osobisty, legitymację szkolną lub inny dokument.
 • Możesz zapisać się wcześniej na listę, jednak ostateczna rejestracja dokonywana jest wyłącznie osobiście w dniu imprezy. Przy rejestracji możesz nabyć ulgowy bilet na koncerty na Wyspie Słodowej, sam udział w Rekordzie Guinnessa jest bezpłatny.
 • Do rekordu liczą się wszystkie rodzaje gitar – akustyczne, klasyczne, elektryczne, a także basowe.
 • Dla gitarzystów elektrycznych przygotowany będzie specjalny sektor z możliwością podłączenia do prądu, wskazane jest zabranie ze sobą przedłużacza z rozgałęźnikiem.
 • Impreza na rynku rozpoczyna się o godz.11.00 – podczas niej posłuchasz koncertów i wspólnie z innymi zagrasz przygotowane utwory. Warsztaty i próby wspólnego grania prowadził będzie Leszek Cichoński.
 • Rejestracja uczestników kończy się ok. godz.15.45, potem odbywa się generalna próba i o godz.16.00 przystępujemy do oficjalnego bicia Gitarowego Rekordu Guinnessa.
 • O godz. 16.30 w 1-Majowym Pochodzie Gitarzystów udajemy się wspólnie na Wyspę Słodową, gdzie od godz.17.00 rozpoczynają się koncerty gwiazd m.in. Dżem, TSA i Ray Wilson.
 • Po zakończeniu koncertów na Wyspie, około północy, na wytrwałych czeka jeszcze klub  Łykend, Podwale 37, gdzie rozpocznie się Gitarowe Jam Session.

Do zobaczenia 1 maja we Wrocławiu!


Thanks Jimi Festival 2010 1.05.10  Wrocław

godz.11.00 Rynek

GITAROWY REKORD GUINNESSA

godz.17.00 Wyspa Słodowa

DŻEM
RAY WILSON & STILTSKIN
TSA
TRIBUTE TO JIMI HENDRIX PROJECT feat. Zbigniew Hołdys, Jarek Śmietana, Marek Raduli, Jorgos Skolias, Leszek Cichoński
GREG KOCH BAND

bilety: 39 zł – promocja do 31.03.10, 49 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu
Dla uczestników Gitarowego Rekordu Guinnessa 2010 bilety zniżkowe w cenie 20 zł.

Udział w biciu GITAROWEGO REKORDU GUINNESSA  jest, oczywiście, BEZPŁATNY!

Tags: , , ,

Comments are closed.