Eläkeläiset na WrocLove Frik Muzik Festival (13.03.10)

2010, archiwum — By on 14 grudnia 2009 10:07

Zagadka: co daje połączenie zakręconych dźwięków, tłumu uśmiechniętych ludzi w oryginalnych strojach, najpiękniejszego miasta w Polsce oraz atmosfery muzycznego święta? Odpowiedź jest tylko jedna: WROCLOVE FRIK MUZIK FESTIVAL!

Ogłaszamy Wrocław Miastem Frików! I nie chodzi tu bynajmniej o dzieci armeńskiego poety nazwiskiem Frik, żyjącego pod mongolską okupacją w XIII wieku? Zapowiadamy desant pozytywnej muzyki, który wybuchnie z całą mocą w Wytwórni Filmów Fabularnych pod postacią zespołów: Dick 4 Dick, Łąki Łan, L.U.C. oraz absolutnie sensacyjnej fińskiej grupy, mistrzów stylu Humppa!!! czyli Eläkeläiset. Zapowiedź ich przyjazdu spotkała się z żywiołowymi reakcjami ze strony różnych środowisk:

– „Są bardziej seksowni niż Motorhead” –  pierwsze słowa Beaty Tyszkiewicz po obejrzeniu Eläkeläiset na kanale youtube.com.

– „Akordeon potrafi rozpalić olbrzymią namiętność, a mnie drżały dzisiaj bardzo nozdrza” – usłyszał z ust Małgorzaty Foremniak wokalista Eläkeläiset po koncercie w Helsinkach już kilka miesięcy temu. To samo powiedziała niedawno laureatowi drugiej edycji Mam Talent. I wierz tu kobietom…l

– „Żałuję że nie jestem już Ministrem Edukacji, bo na pewno wprowadziłbym obowiązkową naukę stylu Humppa!!! we wszystkich szkołach. Ale na pewno przyjadę do Wrocławia z chłopakami z Ligi obejrzeć Eläkeläiset i pozostałe grupy. Zaciekawił mnie też ten zespół z „dickiem” w nazwie? ?” – powiedział Roman Giertych w ekskluzywnym wywiadzie dla Radia M.

– „Po tym jak obaliłem Mur Berliński, przetańczyłem przy Humppie!!! całą noc z Danusią. To było coś. Chociaż, nie chce ale musze, przyznać, że Donald szybciej złapał kroki ode mnie? Czego nie można powiedzieć o Angeli, hehehe. Cały czas ćwiczę i ćwiczę od kiedy dowiedziałem się o imprezie.”  –  tak zareagował Lech Wałęsa na informację o zbliżającym się Wroclove Frik Muzik Festival.

– „Pierwszy raz puścił mi Humppe!!! Zbyszek Chlebowski. Na cmentarzu. Od tej pory montujemy to we wszystkich automatach. Sprawdza się świetnie!” – Ryszard Sobiesiak na przesłuchaniu przed komisją ds. afery hazardowej.

FRIKI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!! WE WROCŁAWIU !!!

12.03.10 godz.20.00 Klub Muzyczny Łykend, Podwale 37/38
WrocLove Frik Muzik Festival
BUDYŃ I SPRAWCY RZEPAKU
BAJZEL

bilety: 20 zł  przedsprzedaż, 25 zł  w dniu koncertu
10 zł  przedsprzedaż, 15 zł  w dniu koncertu – z biletem na koncert w WFF

13.03.10 godz.17.00 Wytwórnia Filmów Fabularnych, ul. Wystawowa 1
WrocLove Frik Muzik Festival
Eläkeläiset mistrzowie stylu HUMPPA! z Finlandii
DICK 4 DICK
ŁĄKI ŁAN
PLANET L.U.C.

bilety: 35 zł  promocja do 31.01.10, 40 zł  przedsprzedaż, 45 zł  w dniu koncertu

http://www.myspace.com/frikmuzikfestival

FOTO

Hulluna humpasta sing along

Tags: , , ,

Comments are closed.