ZŁOTE LATA POLSKIEGO ROCKA w Centrum Historii Zajezdnia

2021, archiwum — By on 22 lipca 2021 10:55
Koncert ZŁOTE LATA POLSKIEGO ROCKA w Centrum Historii Zajezdnia
wROCK for Freedom zaprasza na koncert „Złote lata polskiego rocka”
29 sierpnia spotkamy się tradycyjnie już w Centrum Historii Zajezdnia – byłej Zajezdni Autobusowej przy ul. Grabiszyńskiej – bliskim sercu wrocławian miejscu, gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się dolnośląska Solidarność.
Pierwsza część koncertu dedykowana będzie pamięci Krzysztofa Krawczyka, wybitnego polskiego wokalisty, który odszedł od nas przedwcześnie w kwietniu tego roku, ale Jego twórczość pozostanie w pamięci niezliczonej ilości fanów.
W specjalnie przygotowanym pro gramie pt. „To co dał nam świat” usłyszymy najpiękniejsze piosenki Krzysztofa Krawczyka z wszystkich etapów Jego długiej kariery – od zespołu Trubadurzy, przez solowe projekty w Polsce i za granicą, po współpracę z Goranem Bregovicem i Edytą Bartosiewicz.
W Centrum Historii Zajezdnia zabrzmią znane wszystkim przeboje: „Jak minął dzień”, „Byle było tak”, „Pamiętam ciebie z tamtych lat”, „Byłaś tu”, „Parostatek”, ” Mój przyjacielu”, „Trudno tak (razem być nam ze sobą…)” i wiele innych utworów z szerokiego repertuaru Artysty
W drugiej części koncertu zaprosimy publiczność do wspólnego śpiewania rockowych przebojów z lat 80′. W koncercie „Chcemy być sobą” zagramy i zaśpiewamy razem piosenki Perfectu, Dżemu, Lady Pank, Budki Suflera, Maanamu, Lombardu, Kultu, Republiki, Turbo i innych polskich zespołów, które tworzyły historię polskiej muzyki równolegle z historią Polski i Europy tworzoną, jawnie i w podziemiu, przez NSZZ „Solidarność” w latach 80-tych XX wieku.
Podczas koncertu usłyszymy wrocławskich wokalistów znanych z telewizyjnych programów ” The Voice of Poland”, „Bitwa na głosy” i „Szansa na sukces”.
Akompaniować będzie zespół znakomitych muzyków pod kierownictwem artystycznym Marka Popowa z gościnnym udziałem gitarzysty zespołu Perfect – Jacka Krzaklewskiego
Zapraszamy do wspólnego śpiewania!
29.08.21 godz.17.00 Centrum Historii Zajezdnia, ul. Grabiszyńska 184
ZŁOTE LATA POLSKIEGO ROCKA
Piosenki Krzysztofa Krawczyka oraz rockowe przeboje lat 80′
bilety: 40 zł – przedsprzedaż, 50 zł – w dniu koncertu
wejściówki (studenci i uczniowie): 25 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu
Bilety dostępne w serwisach: www.wrockfest.pl/bilety-online/www.eventim.plwww.ebilet.plwww.kupbilecik.pl, goingapp.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.