The Voice of WrocLove – wrocławska drużyna The Voice of Poland 2020 na żywo w Starym Klasztorze (25.06.21)

2021, archiwum — By on 26 maja 2021 05:36
The Voice of WrocLove – wrocławska drużyna The Voice of Poland 2020 na żywo w Starym Klasztorze!
Klub muzyczny Stary Klasztor zaprasza 25 czerwca na specjalny koncert „The Voice of WrocLove”, w którym usłyszymy najlepsze głosy uczestników odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland 2020, którzy na co dzień mieszkają i tworzą we Wrocławiu.
Znamy ich z ekranów telewizorów, kibicowaliśmy im mocno w ostatniej edycji The Voice of Poland. Teraz, w długo oczekiwanym koncercie na żywo, zobaczymy razem całą piątkę „Wrocławskich Głosów”!
Na scenie w Sali Gotyckiej przed najlepszą wrocławską publicznością wystąpią: ANNA MALEK i JĘDRZEJ SKIBA z drużyny Urszuli Dudziak, NATALIA SZCZYPUŁA i MICHAŁ BOBER z drużyny Tomsona i Barona oraz WOJCIECH LECHOŃCZAK z drużyny Michała Szpaka
Akompaniować im będzie zespół znakomitych wrocławskich muzyków w składzie:
Mateusz Witkowski – piano
Żenia Betliński – bas
Maciej Knop – gitara
Filip Laszuk – perkusja
Usłyszymy zarówno utwory autorskie jak i przeboje światowych gwiazd muzyki.
Tego koncertu nie można przegapić!
ANNA MALEK
Z wykształcenia wokalistka, aktorka i dziennikarka jednakowoż w życiu zajmuje się śpiewaniem. Komponuje. Jest właśnie na etapie tworzenia autorskiego materiału. Piosenki Ani są dostępne na Youtube oraz wszystkich serwisach muzycznych. W 2012 roku była uczestniczką programu X Factor (Soul City). Jej przygoda w programie zakończyła się w ćwierćfinale. Brała udział w spektaklach w 38 i 39 Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Pierwszy to „Dziubanina” w reżyserii Agaty Dudy – Gracz, drugi to „Flower Power” w reżyserii Jerzego Bielunasa. Razem z Opole Gospel Choir wystąpiła wielokrotnie podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W spektaklu „Trzej Muszkieterowie” (Teatr Muzyczny Capitol Wrocław) zagrała Damę Angielską i śpiewała zbiorówki. Występuje również w zespole Funky Kleks, oraz w projekcie „All you have to do is dream baby” poświęconym musicalom. Działa jako wokalistka sesyjna.
JĘDRZEJ SKIBA
Jędrzej wystąpił w VI edycji „The Voice of Poland” razem ze starszą siostrą Julką. Doszli do półfinału w drużynie Afromental. Po programie przez jakiś czas wspólnie koncertowali, ale z czasem ich drogi muzyczne się rozeszły. Jędrzej nadal marzy o karierze – w swoim domowym studio komponuje i pisze własne utwory. Jego miłością jest rock, chciałby połączyć ciężkie gitarowe brzmienia z alternatywnym brzmieniem i melodią. Postanowił wrócić do „Voice’a”, żeby zaprezentować się jako samodzielny artysta.
NATALIA SZCZYPUŁA
Natalia pochodzi z religijnej, protestanckiej rodziny – jej ojciec był pastorem zbawiającym świat muzyką. Cała rodzina Szczypułów muzykuje. Natalia zainteresowała się jazzem i muzyką soul, bliską gospel. Ukończyła szkołę muzycznej w klasie fletu poprzecznego, Wrocławską Szkołę Jazzu oraz London Center of Contemporary Music w Wielkiej Brytanii. W Londynie rozwinęła swój autorski repertuar. Uczestniczy w różnych projektach muzycznych w Polsce i na świecie m.in. w Chinach, nagrywa piosenki do filmów, na stałe współpracuje z kilkoma klubami we Wrocławiu. Jest zaangażowana w pracę z wieloma zespołami (SOULmate, Trelecaster, Vertigo Band, Soulstream, Spirituals Singers Band – gościnnie), współtworzy wiele projektów: Beyonce Show, Stevie Wonder Unknown, Jamiroquai Night, Tribute to Tower of Power, Ladies of Jazz.
MICHAŁ BOBER
Michał mieszka wraz ze swoją rodziną we Wrocławiu. Zafascynował się muzyką w latach 80-tych, gdy jego mama przywiozła z Kanady kasety światowych gwiazd. Wraz z upływem lat Michał pokochał gospel tak bardzo, że wstąpił do chóru Filharmonii Opolskiej. Na IV roku studiów wyjechał na stypendium do Moskwy i trafił do Wyższej Szkoły Estradowo-Jazzowej na warsztaty wokalne. Po powrocie do kraju rozpoczął pracę w korporacji, ale miłość do kultury wschodu i muzyki pozostała. Okazjonalnie brał udział w różnych konkursach. Rozpoczął pracę nad repertuarem Andrzeja Zauchy i wtedy poczuł, że naprawdę nie może żyć bez muzyki. Obecnie pracuje w jednej z instytucji kultury we Wrocławiu, a wieczorami śpiewa na scenach lokalnych klubów muzycznych.
WOJCIECH LECHOŃCZAK
Wojtek (pseudonim „Cieniu”) ma 28 lat i pochodzi z Łeby, na której ulicach rozpoczynał swoją przygodę muzyczną. Bardzo szybko polubił występy uliczne przed ludźmi, którzy często dawali mu wiele wsparcia i energii. Wojtek odkrył pasję do muzyki i chce związać się z nią profesjonalnie. Jest muzycznym samoukiem. Wojtek wyjechał na studia do Wrocławia, gdzie poznał wielu przyjaciół, z którymi nadal gra na ulicach naszego miasta. Twierdzi, że busking jest jego pasją i stylem życia. Wojtek to wulkan energii z rockową duszą. Na co dzień nagrywa muzykę i pracuje nad swoim autorskim materiałem. Poza muzyką pasjonuje się iluzjami karcianymi, którymi nie przestaje zadziwiać swoich przyjaciół.
Koncert odbędzie się przy zachowaniu obowiązujących obecnie obostrzeń sanitarnych i przy zajęciu dopuszczalnej ilości miejsc.
25.06.21 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
THE VOICE OF WROCLOVE 2020
Anna Malek, Natalia Szczypuła, Jędrzej Skiba, Michał Bober, Wojciech Lechończak
bilety: 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu
bilety ulgowe (studenci/uczniowie): 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu
Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/www.eventim.plwww.ebilet.plwww.kupbilecik.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl
Zakupione bilety upoważniają do zajęcia miejsca, które będzie wskazane przez obsługę przy zachowaniu obowiązujących norm sanitarnych

Comments are closed.