Gitarowy Rekord Świata 2021 – zagraj z nami 19 czerwca we Wrocławiu

2021, archiwum — By on 5 maja 2021 19:27
GRAMY DALEJ ?
Na to hasło czekały z niecierpliwością tysiące gitarzystów i sympatyków gitarowego grania w Polsce i na całym świecie. Już dziś zapraszamy Was 19 czerwca 2021 do wspólnego stworzenia Największej Gitarowej Orkiestry Świata i kolejnej próby ustanowienia nowego Gitarowego Rekordu Świata!
Dołożymy wszelkich starań, aby z Waszą pomocą stworzyć Najpiękniejsze Gitarowe Święto ❤??
GRAMY NA ŻYWO ?
W ubiegłym roku w biciu Gitarowego Rekordu Świata Online wzięło udział 7 998 gitarzystów, ale wiemy, że nic nie może zastąpić niepowtarzalnej atmosfery tworzonej przez tysiące grających razem gitar, więc po roku przerwy znów zagramy razem na żywo oraz w sieci ❤
Spotykamy się 19 czerwca na wrocławskiej Pergoli w kompleksie Hali Stulecia
Nowy termin i lokalizacja umożliwiają nam zorganizowanie imprezy w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami epidemicznymi. Najważniejsze, że będziemy mogli spotkać się we Wrocławiu ?
Tegoroczna lokalizacja Gitarowego Rekordu jest jednorazowa i wynika wyłącznie ze względów bezpieczeństwa – w przyszłym roku impreza powróci na wrocławski Rynek. Samą Pergolę znacie bardzo dobrze – co roku odbywają się tu koncerty gwiazd towarzyszące Rekordowi.
GRAMY BEZPIECZNIE ?
Nasza firma wROCKfest.pl – główny organizator Gitarowych Rekordów od pierwszej edycji – ma długoletnie doświadczenie w organizacji dużych imprez muzycznych, także w trudnych warunkach. We wrześniu 2020 roku zorganizowaliśmy plenerowy „Last Minute Summer Festival” dla kilkutysięcznej publiczności z zachowaniem wszelkich obostrzeń covidowych. Sposób zabezpieczenia imprezy i współpraca z służbami sanitarnymi, zostały przez władze Wrocławia uznane za wzorcowe w czasie pandemii.
Nasze gitarowe święto 1 maja odbędzie się zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi, z zachowaniem niezbędnych obostrzeń. W mocy pozostawać będzie hasło DYSTANS- DEZYNFEKCJA-MASECZKA przez cały czas trwania imprezy. W zależności od aktualnych obostrzeń, ilość uczestników na wrocławskiej Pergoli może zostać w pewnym stopniu ograniczona, dlatego zapraszamy do dołączenia do nas w sieci.
GRAMY ONLINE ?
Gitarzystów, którzy nie będą mogli pojawić się we Wrocławiu, gorąco zachęcamy do dołączenia do gitarowej orkiestry online. Nieważne gdzie będziecie – w domu, w ogródku, w górach, czy na pełnym morzu – dołączcie do nas w sieci i zagrajmy razem kultowe „Hey Joe” Jimiego Hendrixa ?Przypominamy, że liczy się każda gitara i każdy grający – na żywo czy online – otrzyma Certyfikat Rekordzisty oraz figurował będzie na oficjalnej Liście Uczestników Gitarowego Rekordu Świata 2021!
Rezerwujcie czas, zapraszajcie znajomych
Program oraz szczegóły dotyczące przebiegu i organizacji imprezy podawać będziemy na bieżąco – sprawdzajcie najnowsze posty i oficjalną stronę Rekordu: www.heyjoe.pl
Razem damy radę!
BO JAK NIE MY, TO KTO?

Comments are closed.