Black Sabbath Tribute (USA) w Starym Klasztorze! (10.09.21)

2021, archiwum — By on 5 maja 2021 23:50
BLACK SABBATH TRIBUTE (USA) w Starym Klasztorze!
BLACK SABBATH TRIBUTE + LORD BISHOP ROCKS – to 2 zespoły z USA na jednej trasie!
Stary Klasztor zaprasza 10 września 2021 na wyjątkowe show zespołu Earth – jednego z najlepszych amerykańskich tribute bandów Black Sabbath. Po raz drugi w trasie po Europie z legendarnym dzikim Lordem Bishop z Bronx.
Nie przegap – czeka na Ciebie bardzo wierny pokaz największych hitów Black Sabbath!
Zespół Earth zagra w składzie:
Ray Sylvestre – wokal
Opus – perkusja
Jesse Near – gitara
Erick Von Heller – bas
„Jestem wystarczająco młody, żeby grać rock’n’rolla i wystarczająco stary, żeby to zagrać!” – mówi Lord Bishop, tajemniczy i niepowtarzalny dwumetrowy gitarzysta z nowojorskiego Bronxu. Karierę zawodową rozpoczął w nowojorskim funky rockowym zespole Total Sexual Freedom, ale po kilku wydanych płytach i po kilku latach stał się niezależny i zaczął występować na całym świecie jako solista. W ciągu ostatnich 15 lat nagrał 11 płyt CD i zagrał ponad 3000 koncertów w 44 krajach. W 2010 roku był gwiazdą festiwalu Colours of Ostrava, gościnnie występując na jednej scenie z Living Colour, Nazareth, czy z Edgarem i Johnnym Winterem.
Jego rock’n’roll zawiera surowy rock, dance funky, emocjonalny blues, bezczelny punk i magię voodoo. Wszyscy tańczą na jego koncertach, a on dudni na gitarze, jakby Hendrix jeździł na harleyu. Jest jak Jimi Hendrix, Lemmy i James Brown w jednej osobie. Widzowie po prostu nie zapominają o jego muzyce, wyglądzie i energii!
Członkowie zespołu:
Lord Bishop – wokal / gitara
Gabriel «Velä» Velazquez – bas
Duda «The Bricklayer» – perkusja
10.09.21 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
BLACK SABBATH TRIBUTE (USA)
Earth + Lord Bishop Rocks
bilety: 40 zł – przedsprzedaż, 45 zł – w dniu koncertu
wejściówki (studenci i uczniowie): 30 zł – przedsprzedaż, 35 zł – w dniu koncertu
Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/www.eventim.plwww.ebilet.pl, goingapp.pl, www.kupbilecik.plwww.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.