BAROcK – electric guitar meets classical music! (29.04.20 )

2020, archiwum — By on 4 lutego 2020 09:59

BAROCK – electric guitar meets classical music!

wROCKfest.pl zaprasza na polską premierę niezwykłego projektu BAROCK, który łączy klasyczną muzykę baroku z rockowym brzmieniem elektrycznej gitary!
Koncert obędzie się 29 kwietnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze w ramach przygotowań do Gitarowego Rekordu Guinnessa 2020.

BAROCK to nowy projekt renomowanej orkiestry kameralnej Musici Boemi z Brna z gitarowym wirtuozem Adamem Malíkiem, gitarzystą zespołu Čechomor i liderem odnoszącego międzynarodowe sukcesy zespołu AC / CZ, uznawanego za najlepszy w Europie tribute band grupy AC/DC.
Podczas koncertu usłyszymy, tworzące spójną muzyczną całość, utwory wielkich mistrzów baroku – Antonio Vivaldiego i Jana Sebastiana Bacha oraz hity rockowych legend, takich jak QUEEN czy AC / DC.

Odkryj niesamowite połączenie muzyki rockowej, której słuchają setki milionów słuchaczy na całym świecie z niesamowitym światem muzyki baroku. Projekt muzyczny BAROCK dociera do szerokiej grupy odbiorców, od fanów zespołów rockowych po koneserów muzyki klasycznej.
Czołowy czeski gitarzysta rockowy, Adam Malík z akademickim wykształceniem muzycznym i klasyczna orkiestra kameralna Musici Boemi pod kierownictwem mistrza Pavla Wallingera z Orkiestry Filharmonii w Brnie, prezentują niezwykłe połączenie ostrego brzmienia gitary elektrycznej i klasycznych harmonii smyczkowych w słynnych kompozycjach barokowych mistrzów.

29.04.20 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
BAROCK – electric guitar meets classical music!
miejsca siedzące: 60 zł – przedsprzedaż, 70 zł – w dniu koncertu
miejsca stojące: 40 zł – przedsprzedaż, 45 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.