Paulina Przybysz / Wrocław / Odwilż tour (1.10.20)

2020, archiwum — By on 28 stycznia 2020 20:12

Paulina Przybysz – „Odwilż” we Wrocławiu

Bilety: https://goingapp.pl/evt/2201117/paulina-przybysz-odwilz-tour-wroclaw
I pula – 40pln
II pula – 45pln
III pula – 50pln
w dniu koncertu: 60 pln

Otwarcie bram: 19:30
Start koncertu: 20:30

Zapraszamy na serię koncertów promujących najnowszą płytę Pauliny Przybysz “Odwilż”.

Pre-order w serwisach streamingowych: https://presave.io/t/odwilz
Pre-order CD: https://www.sklepzmuzyka.pl/odwilz

„Odwilż” – druga solowa płyta Pauliny Przybysz. Zbiór utworów został stworzony przez artystkę zimą 2018/2019 roku na poddaszu małej pracowni w lesie, z widokiem na drzewa uginające się pod czapami śniegu, a potem skraplające się w słońcu. Podobnie artystka opisuje swoje emocje i przemyślenia przy pracy nad albumem.

Paulina Przybysz tradycyjnie tworzyła muzykę przy współpracy z młodymi zdolnymi producentami jak Vito i Amar znani ze składu Bitamina, Paweł Stachowiak (Kroki, EABS), Marek Pędziwiatr, Spisek 1 (Night Marks, EABS), Adam Kabaciński, Max Psuja.
Po raz pierwszy w dotychczasowej historii swoich wydawnictw, Paulina Przybysz zdecydowała się na słowa w całości napisane przez nią w języku polskim. Na płycie znajdziemy klasyczne strumienie świadomości o tematyce społecznej, duchowej, futurystycznej, romantycznej i intymnej. Gatunek muzyczny? You name it!

Paulina Przybysz znana jest z takich składów i wcieleń jak Sistars, Pinnawela, RiTa Pax, Archeo. Rocznik ’85, pamięta dobrze lata dziewięćdziesiąte i mocno szanuje historię muzyki, ale z tym bagażem chętnie nurkuje w nowe brzmienia. Dorastała w busie z kolegami z Sistars i siostrą, ale po zawieszeniu działalności zespołu szybko przeszła do nowych wydawnictw. W 2017 powróciła na scenę pod swoim imieniem i nazwiskiem, z nagrodzoną Fryderykiem za najlepszy album elektroniczny płytą „Chodź Tu”.
Otwartość na muzykę prowadziła ją przez niezliczoną liczbę kolaboracji studyjnych i koncertowych, między innymi ze Stanisławem Soyką, Tomaszem Stańko, Night Marks Electric Trio, Pharoahe Monch, Keyon Harold, Krzysztofem Zalewskim, Envee, Grubsonem, Barbarą Wrońską, en2ak, Mr Krime… Ta lista się nie kończy, bo Paulina nie umie odmawiać sobie muzycznych poszukiwań i połączeń.

Paulina Przybysz:
Facebook: www.facebook.com/paulinaprzybyszofficial
Instagram: www.instagram.com/paulinathenew

Pamiętajcie, że legalne odsprzedanie lub odkupienie biletu w systemie Going. możliwe są tylko poprzez aplikację Going.

Prosimy zachować ostrożność przy zakupie biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży, w szczególności poprzez ogłoszenia odsprzedaży na Facebooku, serwisach OLX, Allegro, Ticketswap i Viagogo.
Zakup biletu z tych źródeł wiąże się z poważnym ryzykiem oszustwa, w szczególności zakupu fałszywych wejściówek.
Bezpieczne kanały sprzedaży to te, które ogłasza organizator lub klub w którym odbędzie się koncert.

 

01.10.20 godz.20.30 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
PAULINA PRZYBYSZ
I pula – 40pln
II pula – 45pln
III pula – 50pln
w dniu koncertu: 60 pln

Comments are closed.