Grzegorz Bukała & Wały Jagiellońskie+ w Starym Klasztorze! (1.02.20)

2020, archiwum — By on 6 stycznia 2020 16:57

Grzegorz Bukała & Wały Jagiellońskie+ w Starym Klasztorze!

Miłośników poezji śpiewanej oraz „piosenki studenckiej” zapraszamy 1 lutego do Starego Klasztoru.
W Sali Gotyckiej wystąpi współzałożyciel i lider legendarnego zespołu Wały Jagiellońskie, Grzegorz Bukała, któremu towarzyszyć będzie grupa „Wały Jagiellońskie +”.
Oprócz nowych autorskich piosenek Grzegorza Bukały, usłyszymy dobrze znane hity, które weszły już do kanonu „piosenki studenckiej”.
Publiczność bez wątpienia zaśpiewa razem z zespołem muzyczne wizytówki z czasów starych Wałów Jagiellońskich, jak „Ciebie brak”, „Wars Wita” czy „Elementarz”.

Grzegorz Bukała był współzałożycielem i liderem „Okolicznościowo-Rozrywkowego Syndykatu Wały Jagiellońskie”.
Po jego odejściu zespół, który przez 13 lat istnienia święcił wiele sukcesów (ponad 1.000.000 sprzedanych płyt i 2.000 koncertów w kraju i zagranicą), zaprzestał działalności.
Po niemal 20 latach, w roku 2008, w radiowym studio im. Agnieszki Osieckiej, doszło do koncertu. Był to autorski recital Grzegorza Bukały z towarzyszeniem 17- osobowej orkiestry, którego rejestracja ukazała się na nominowanej do Fryderyków 2009 płycie „Pocztówki z Macondo”, a zdarzenie to stało się początkiem reaktywacji legendarnego zespołu.
Do Wrocławia powraca po ponad ćwierćwieczu, aby pod szyldem „Grzegorz Bukała & Wały Jagiellońskie +” zagrać kolejną wersję swego autorskiego programu, zatytułowaną „Było sobie życie, czyli rozważania nad niedopitą szklanką”. W programie, obok swych najnowszych piosenek, zaprezentuje też te z „Pocztówek” oraz Wałowe „hiciory” sprzed lat.

1.02.20 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
GRZEGORZ BUKAŁA & WAŁY JAGIELLOŃSKIE
miejsca siedzące: 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu
miejsca stojące: 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.