Festiwal 3-Majówka 2020 odwołany, jednak będą mniejsze koncerty!

2020, archiwum — By on 6 stycznia 2020 17:05

Z ogromną przykrością informujemy, że zaplanowany w dniach 1 – 3 maja 2020 we Wrocławiu festiwal 3-Majówka nie odbędzie się z powodu zagrożenia epidemiologicznego.

Część koncertów festiwalowych gwiazd udało się przesunąć na późniejsze terminy, i tak:

30 sierpnia wystąpią EPICA oraz KORPIKLAANI

24 października zagrają THE SISTERS OF MERCY oraz PETER HOOK & THE LIGHT

a 5 listopada zapraszamy na koncert zespołu APOCALYPTICA

Powyższe koncerty odbędą się we wrocławskiej Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1

W miarę rozwoju sytuacji informować będziemy o kolejnych koncertach 3-Majówkowych artystów.

Przypominamy również, że Gitarowy Rekord Guinnessa, będący częścią festiwalu 3-Majówka, został przeniesiony do Internetu i po raz pierwszy odbędzie się w całości w wersji online. 1 maja zapraszamy wszystkich do śledzenia transmisji internetowej na stronie www.heyjoe.pl, a gitarzystów do wspólnego stworzenia Największej Gitarowej Orkiestry Świata. Wyjdźcie na balkony, do ogrodów, otwórzcie okna – pokażemy całemu światu, że jesteśmy razem i gramy dalej!

Zakupione bilety oraz karnety na 3-Majówkę 2020 można zwracać w miejscu ich zakupu. W celu dokonania zwrotu należy skontaktować się z dystrybutorem w sposób wskazany na stronie, poprzez którą były nabywane bilety. Zgodnie z regulaminem sprzedaży, bilety można zwracać nawet po terminie planowanej imprezy – o zwrot pieniędzy możecie więc Państwo wystąpić w dogodnym dla siebie momencie.

Bilety na nowe terminy koncertów 3-Majówkowych gwiazd pojawią się już wkrótce u dystrybutorów.

3-Majówkowej publiczności dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji. Do zobaczenia na późniejszych koncertach i pamiętajcie, że nasze hasło „Spotkajmy się we Wrocławiu!” obowiązywać będzie z podwójną siłą w roku 2021 :)

 

Comments are closed.