TABU zagrają w Starym Klasztorze (04.09.20)

2020, archiwum — By on 25 listopada 2019 20:01

TABU zagra w Starym Klasztorze!
Klub Stary Klasztor zaprasza 4 września na koncert zespołu TABU!
Na koncercie usłyszycie muzyczny przekrój dotychczasowej twórczości oraz nowy materiał, który
znalazł się na piątym studyjnym albumie SAMBAL! Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i
charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat.
Można pokusić się o stwierdzenie, że dzięki wspaniale przyjętej płycie „SAMBAL” rok 2019 w polskim
reggae należał do nich.
Powstali w Wodzisławiu Śląskim w 2003 roku. W 2006 roku wydali swój debiutancki album
„Jednosłowo”. 2009 to drugie wydawnictwo pt. „Salut”. Następnie rok 2012 to jeden z najlepszych
albumów zespołu – płyta „Endorfina”. W 2015 roku wydali kolejny krążek pod nazwą „Meteory”, a
początek roku 2019 to najnowszy album „Samba”.
Zespół od wielu lat jest bardzo aktywny koncertowo, mają na swym koncie setki koncertów w
każdym zakątku kraju. Sukces zawdzięczają swej porywającej wizji reggae, gdzie standardowe
instrumentarium wsparte jest dynamiczną pracą sekcji dętej oraz charyzmą wokalisty Rafała Karwot

04.09.20 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
TABU
bilety: 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl,
goingapp.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl
Uwaga, bilety z odwołanego koncertu „Pierwszy Dzień Wiosny 2020” z dnia 21.03.20 zachowują
ważność!

Comments are closed.