The best of Eric Clapton – plays Cliff Stevens! (19.02.20)

2020, archiwum — By on 7 listopada 2019 10:12

The best of Eric Clapton – plays Cliff Stevens!

wROCKfest.pl zaprasza 19 lutego do Starego Klasztoru na koncert „The best of Eric Clapton” w wykonaniu Cliffa Stevensa, rewelacyjnego gitarzysty z Kanady.
Dzięki wyglądowi przypominającemu Erica Claptona, chrapliwemu wokalowi oraz ogromnej wiedzy i wirtuozerii gitarowej, Stevens jest uznawany za najważniejszego na świecie impersonatora Erica Claptona, wiernie i z szacunkiem odtwarzając muzykę legendy.

Cliff Stevens to wielokrotnie nagradzany artysta z Montrealu w Kanadzie. Grał bluesa i koncertował przez kilkadziesiąt lat w Kanadzie, Europie, Meksyku i Maroko.
Jego debiutancki album Preservation Blues Review spotkał się z uznaniem krytyków, zdobywając w tym samym czasie nagrody i rozgłos.
Od tamtego czasu wydał cztery albumy solowe, które zyskały entuzjastyczne recenzje:

- „Stevens jest artystą w każdym tego słowa znaczeniu, tak jak Eric Clapton… ten człowiek jest niesamowity!” – Blues Matters Magazine (Wielka Brytania)

- „Ten człowiek ma wiele dobrego do przekazania swoją grą”- Blues Blast Magazine (USA)

- „Świetny artysta, porywająca muzyka… ociekająca emocjami” – Blues Music Magazine (USA)

Stevens gra profesjonalnie na gitarze ponad 35 lat i jak większość muzyków bluesowych sporą część swojej kariery spędził jako sideman w przeróżnych zespołach.
Grywał dla 14 tysięcy widzów na Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym w Montrealu ale także zdarzało mu się grać dla 14 pijaków w małomiasteczkowym barze.

19.02.20 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
THE BEST OF ERIC CLAPTON – plays Cliff Stevens
miejsca siedzące: 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu
miejsca stojące: 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl, empikbilety.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.