Renata Przemyk „Ya Hozna” i „The Best Of” w Starym Klasztorze! (22.11.19)

2019, archiwum — By on 26 października 2019 13:42

Renata Przemyk „Ya Hozna” i „The Best Of” w Starym Klasztorze!

Renata Przemyk powraca do Wrocławia z kultową płytą „Ya Hozna”!
Największe przeboje Renaty Przemyk oraz jej najnowszą piosenkę „Nie umieraj” usłyszymy 22 listopada w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.

To już 30 lat mija od czasu ukazania się na polskim rynku albumu „Ya Hozna” Renaty Przemyk. Naszpikowana przebojami „Babę zesłał Bóg”, „Kochaj mnie jak wariat”, „Tańczę na stole” czy „Tortury” płyta okazała się jednym z najbardziej spektakularnych debiutów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. O jej fenomenie stanowiło idealne połączenie poetyckiej wrażliwości z punkową energią, a wszystko to podlane folkowym sosem. Wielkim atutem są niepowtarzalne teksty Sławomira Wolskiego doskonale korespondujące z image artystki. Wyszło z tego arcydzieło, które pomimo upływu prawie trzydziestu lat wytrzymało próbę czasu.

Na koncercie będzie okazja do wysłuchania wszystkich utworów z pierwszej płyty (w tym „Babę zesłał Bóg” czy „Protest dance”) oraz największych przebojów z pozostałych płyt Renaty, takich jak: „Aż po grób”, „Ten taniec”, „Zero” czy „Kochana” oraz najnowszej piosenki „Nie umieraj”.

Skład zespołu:
Renata Przemyk – wokal
Krzysztof Pająk – klawisze
Piotr Wojtanowski – gitara basowa
Sławek Puka – perkusja
Kamil Błoniarz– akordeon
Grzegorz Palka – gitary

22.11.19 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
RENATA PRZEMYK „Ya Hozna” & „The Best Of”
miejsca siedzące: 80 zł
miejsca stojące/tańczące: 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl, empikbilety.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.