The Exploited zagrają we Wrocławiu! (28.10.19)

2019, archiwum — By on 23 sierpnia 2019 09:31

The Exploited zagrają we Wrocławiu!

wROCKfest.pl zaprasza 28 października do wrocławskiego klubu Stary Klasztor na koncert punkrockowej legendy – The Exploited!
Jaku support zaprezentuje się żeńska punkowa kapela Maid Of Ace z Wielkiej Brytanii.

THE EXPLOITED – to najbardziej znany zespół z drugiej fali brytyjskiego punk rocka.
Od samego początku dowodzony przez demonicznego wokalistę Wattiego Buchana.
Ich koncertowy album „On Stage” był pierwszą zagraniczną płytą z punk rockową muzyką, która została wydana oficjalnie w Polsce. Debiutancki album The Exploited „Punks Not Dead” okazał się numerem jeden na angielskiej liście niezależnych w 1981 roku i w ciągu kilku tygodni sprzedał się w ilości 150 tysięcy egzemplarzy. Wattie i jego kompania pojawili się też w programie „Tops Of The Pops” gdzie wykonali utwór „Dead Cities”.
Kolejne albumy: „Troops Of Tomorrow” z 1982 roku, „Let’s Start A War” z 1983 roku oraz „Horror Epics” z 1985 roku potwierdzały wysoką formę zespołu i należą do punk rockowego kanonu.
The Exploited udało się też z powodzeniem łączyć punk rock z metalem o czym mogą świadczyć bardzo dobrze przyjęte późniejsze płyty zespołu: „Massacre” (1990), „Beat The Bastards” (1996) i „Fuck The System” (2002).
Pomimo licznych zmian składu zespół istnieje nieprzerwanie od ponad 30 lat, a wokalista Wattie z czerwonym irokezem stał się żywą ikoną punk rocka.
Obecnie zespół występuje w składzie:
Wattie Buchan – vocal
Irish Rob – bass
Willie Buchan – drums
Matt Justice – guitar
Najważniejsza dla zespołu była zawsze scena i kontakt z fanami. O tym jak anarchiści-weterani czują się na żywo, będzie można się przekonać na koncercie we Wrocławiu.

MAID OF ACE to kwartet żeński z Hastings (Wlk.Brytania) . Cztery punkowe siostry, które grają ze sobą razem od 2005 roku. W 2014 roku ukazał się ich debiutancki album „Maid Of Ace”. A dwa lata później wydały własnym sumptem drugą płytę „Maid in England”. Magazyn Vive Le Rock umieścił ten krążek na miejscu 9 wśród 50 najważniejszych płyt 2016 roku.

28.10.19 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
THE EXPLOITED
MAID OF ACE
bilety: 80 zł – I pula
miejsca siedzące ( balkon): 100 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl,
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Comments are closed.