Hurt zagra na Inauguracji Akademickiego ROcKU! (2.10.19)

2019, archiwum — By on 22 sierpnia 2019 11:43

Zbliża się październik, a to znak, że do Wrocławia wracają studenci, a do klubów muzycznych nieustające koncerty gwiazd małych i dużych!

Już 2 października zapraszamy do Starego Klasztoru na Inaugurację Akademickiego ROcKU!

Powracających z wakacji studentów przywita wrocławska gwiazda – zespół HURT, autorzy niezapomnianego hitu Załoga G. Legenda głosi, że wspólne zaśpiewanie piosenki o Bolku i Lolku na początku października, gwarantuje bezbolesną sesję – sprawdźcie sami :)

Oprócz Hurtu, na scenie Starego Klasztoru zaprezentują się wschodzące gwiazdy, laureaci przeglądu Akademicki ROcK, organizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów – zespoły SEPTYMOLE oraz MOONGOAT.

 

Jak przystało na Inaugurację Akademickiego ROcKU na studentów czekają ulgowe bilety wstępu, a na barach Starego Klasztoru specjalne studenckie promocje.

Dla studentów przewidziane są bilety w symbolicznej cenie 20 zł, które można nabyć w klubie Stary Klasztor  lub zarezerwować pod adresem bilety@o2.pl. Bilety studenckie w cenie 25 zł można nabyć w stałych punktach sprzedaży i serwisach online oraz przy wejściu na koncert.

Bilety normalne kosztują: 30 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 35 zł – w punktach sprzedaży i w dniu koncertu.

Świeżo upieczeni studenci I roku zapłacą tylko 10 zł  przy wejściu na imprezę!

10 zł za bilet zapłacą również członkowie Niezależnego Zrzeszenia Studentów – niezależnie od roku studiów.

 

Szykuje się niezła zabawa!

Zaznaczcie w kalendarzach:

2.10.19 Inauguracja Akademickiego ROcKU @ Stary Klasztor – obecność obowiązkowa!

 

2.10.19 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

Inauguracja Akademickiego ROcKU

HURT

SEPTYMOLE

MOONGOAT

bilety ulgowe (studenci i uczniowie): 20 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 25 zł – w punktach sprzedaży i w dniu koncertu

bilety normalne: 30 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 35 zł – w punktach sprzedaży i w dniu koncertu

 

Studenci I roku oraz członkowie Niezależnego Zrzeszenia Studentów zapłacą tylko 10 zł przy wejściu na imprezę, za okazaniem legitymacji.

 

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce

oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl,

rezerwacje: bilety@o2.pl

 

Comments are closed.