Hip Hop Day – Winter 2019 w Starym Klasztorze! (25.01.19)

2019, archiwum — By on 17 grudnia 2018 16:54

Hip Hop Day – Winter 2019 w Starym Klasztorze!

Zapraszamy na kolejną edycję imprezy Hip Hop Day!
25 stycznia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze wystąpią: KARTKY, EMES MILLIGAN oraz AVI x LOUIS VILLAIN!

Kartky – młody i zdolny reprezentant QueQuality. Jego pierwszym, szeroko przyjętym, albumem był „Preseason Highlights”, którym pochodzący z Bytomia raper zaznaczył się w świadomości słuchaczy. W 2015 roku wydał świetnie przyjęte płyty „Shadowplay” i „Fuego Infinito”, co pozwoliło mu jeszcze mocniej zaakcentować swoją pozycję na scenie. Następnie stworzył, wraz z Emesem Milliganem, „Nowe Kino”. W 2018 roku na rynku ukazały się jego dwa albumy: „Blackout” oraz „BLACK MAGIIC”, które odbiły się szerokim echem wśród słuchaczy.

Kartky – Outside

Kartky – Nagano 98

Kartky – Blackout

Emes Milligan – początek swojej przygody z rapem datuje na 2006 rok. Po kilku podziemnych wydawnictwach, w 2014 roku zadebiutował legalnie jako współtwórca składu EgoTrue. W 2015, za sprawą bardzo dobrze przyjętego albumu „Spin-OFF” rozpoczął działalność solową. W 2016 roku wydał, wraz z Kartkym, album „Nowe Kino” i powrócił do solowej pracy za sprawą krążka „Self-Made Man”. Aktualnie pracuje nad kolejną płytą, która ukaże się w pierwszej połowie przyszłego roku.

Emes Milligan – Lubię jak tańczysz

Emes Milligan – Do dna

Emes Milligan – Bonny

Avi x Louis Villain – charyzmatyczny duet artystów, który w swojej muzyce stawia na emocje i niebanalną lirykę, nie zapominając jednocześnie o efektownym brzmieniu. Na początku bieżącego roku muzycy wydali własnym sumptem doskonale przyjęty album pt. „Zbiór Pieśni Sycylijskich”. Z tego krążka pochodzą takie utwory jak „Ora Et Labora”, „Monte Christo” czy „Dante” z gościnnym udziałem ReTo. Aktualnie panowie promują swoją nadchodzącą płytę pt. „Spis Dzieł Sycylijskich”, która ukaże się na rynku w pierwszej połowie przyszłego roku.

Avi x Louis Villain – Pietà

Avi x Louis Villain feat. ReTo – Dante

Avi x Louis Villain – Chateau

25.01.19 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
Hip Hop Day – Winter 2019
KARTKY, EMES MILLIGAN, AVI x LOUIS VILLAIN
bilety: 25 zł – I pula
miejsca siedzące ( balkon): 45 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.empikbilety.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Comments are closed.