Laibach powraca do Wrocławia z nową płytą! (24.02.19)

2019, archiwum — By on 14 listopada 2018 18:43

Laibach powraca do Wrocławia z nową płytą!


„The Sound Of Music” to tytuł nowej płyty legendarnego zespołu LAIBACH.
W ramach europejskiej trasy koncertowej promującej to wydawnictwo zespół odwiedzi Polskę i 24 lutego zagra we Wrocławiu w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.

Oprócz repertuaru z nowej płyty na koncercie usłyszymy również znane już utwory z poprzednich albumów zespołu Laibach – Also Sprach Zarathustra, Spectre, Sympathy for the Devil, WAT, Kapital, Volk czy Laibach Revisited.

Laibach to zespół bardzo dobrze znany w naszym kraju. Awangardowa ekipa łączy w swej muzyce industrial, metal i neoklasykę. Ich nazwa to niemieckie tłumaczenie Lublany, stolicy Słowenii.
Wielką pozycją w ich dorobku jest muzyka do przedstawienia „Macbeth”, wystawianego w Hamburgu. Arcydziełem są przeróbki hymnów państwowych nagrane na albumie „Volk”.
Laibach to muzyka, to niezapomniane koncerty, mistyczne i teatralne, to charakterystyczna „pilotka” Milana Frasa. To zaskakujące projekty, jak choćby ten na zlecenie polskiego Narodowego Centrum Kultury z okazji 70. rocznicy powstania warszawskiego, który też usłyszymy podczas koncertu w Starym Klasztorze.

24.02.19 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
LAIBACH „The Sound Of Music”
bilety: 85 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon): 130 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.empikbilety.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Comments are closed.