O’Hamsters – irish punkowa gwiazda z Ukrainy zagra w Starym Klasztorze! (18.11.18)

2018, archiwum — By on 6 października 2018 14:30

O’Hamsters – irish punkowa gwiazda z Ukrainy zagra w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza miłośników celtyckiego punk rocka 18 listopada na koncert zwariowanego zespołu O’Hamsters z Kijowa!

O’Hamsters to celtycki zespół punkowy z Kijowa, stolicy Ukrainy.
Muzyka O’Hamsters to klasyczny irlandzki punk ze znacznym wpływem muzyki ludowej oraz współczesnym celtyckim speed punkiem.
Zespół istnieje od prawie 9 lat. Ma na swoim koncie ponad 150 koncertów w całej Ukrainie i za granicą, 3 płyty LP („Alcophilosophy”, 2011, „Kyiv / Dublin / Alcohol”, 2014 i „Wherever we go”, 2017) oraz 2 EP („Sassenach, Go On Home”, 2010 i „Kiss My Irish Ass”, 2015).
Zespół brał również udział w „Ex-USSR tribute to Dropkick Murphys”, wydanym w 2013 roku oraz światowym „Tribute to the Pogues”,
wydanym w 2016 roku.
O’Hamsters współdzielił scenę z The Rumjacks (AUS), Flatfoot 56 (USA), Cruachan (IRL), The Dreadnoughts (CAN), Mr. Irish Bastard (GER) i wieloma innymi.
Zespół uczestniczy również w wielu ukraińskich festiwalach i aktywnie wspiera celtycką muzykę punkową oraz scenę fokową na Ukrainie, a ich frontman tworzy wydarzenia tematyczne i festiwale w Kijowie.
Koncerty na żywo O’Hamsters są fuzją zabawnych tekstów oraz niekończącej się imprezy i tańca.

18.11.18 godz.20:00 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
O’HAMSTERS – cetlic punk rock band (Ukraina)
bilety normalne: 20 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 25 zł – w punktach sprzedaży i w dniu koncertu
bilety ulgowe (studenci i uczniowie): 15 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 20 zł – w punktach sprzedaży i w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Comments are closed.