TRIBUTE TO STING w Starym Klasztorze! (04.04.18)

2018, archiwum — By on 24 stycznia 2018 15:01

TRIBUTE TO STING w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza 6 kwietnia na muzyczne spotkanie z twórczością Stinga!
W koncercie TRIBUTE TO STING usłyszymy uwielbiane przez publiczność hity takie jak: „Englishman In New York”, „Every Breath You Take”, „Brand New Day”, „Roxanne” oraz wiele innych utworów z repertuaru Stinga.

Gordon Matthew Thomas Sumner – tak brzmią prawdziwe imiona i nazwisko naszego bohatera, lecz jesteśmy w stanie założyć się o nasze instrumenty, że kiedy – na najszczelniej nawet zabitym dechami lotnisku – celnik widzi je w paszporcie, to i tak, prosząc chwilę później o autograf, zwraca się do niego nie inaczej, jak tylko : ” Mr Sting…”
Cztery dekady na scenie, ponad 100 milionów sprzedanych płyt, półki uginające się od nagród Grammy, Brit Awards, Emmy, etc., liczne role filmowe, wielkie grono najwybitniejszych na świecie muzyków z nim pracujących, działalność filantropijna, czy wreszcie tytuł Komandora Orderu Imperium Brytyjskiego… Można by tak jeszcze długo, ale od tego mamy encyklopedie, do których trafił już dawno.
Postanowiliśmy impertynencko uszczknąć odrobinę z dokonań Mistrza na swoje potrzeby i niniejszym przedstawiamy Państwu “Tribute to Sting” – projekt, który jest w założeniu “pigułką” zawierającą największe przeboje tego artysty. Utwory te opracowaliśmy wykorzystując przede wszystkim rzadki talent do łączenia roli basisty i wokalisty w osobie Mirka oraz nasze wspólne doświadczenie w aranżowaniu utworów rozmaitych wykonawców i swobodę poruszania się pośród różnych gatunków muzycznych. Łączą nas przy tym osobiste upodobanie i pokora wobec jego muzyki, co – jak sądzimy skromnie – jest wartością dodaną do całości. Zresztą, oceńcie Państwo sami, czy to aby nie przesadna skromność…

Wieczór poprowadzi Wytrawni Band w składzie:
Mirek Rupała – vocals, bass
Marcin Staszek – acoustic guitar, backing vocals, percussions
Mikołaj Cierpka – electric guitar, classic guitar
Wojciech Wieczorek– piano, synths
Krzysztof Kot– drums
Krzysztof Kape – saxophone, EWI

04.04.18 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
TRIBUTE TO STING – Wytrawni  Band
bilety: 50 zł – I miejsca, 40 zł – II miejsca, 30 zł -
miejsca stojące

Comments are closed.