Mery Spolsky zagra w Starym Klasztorze! (20.03.18)

2018, archiwum — By on 19 stycznia 2018 13:36

Mery Spolsky zagra w Starym Klasztorze!

City Sounds zaprasza 20 marca do klubu Stary Klasztor na koncert MERY SPOLSKY promujący najnowszą płytę.

MERY SPOLSKY to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Moda Mery Spolsky to nieodłączny element jej występów. W kolekcjach występują trzy kolory: czarny, biały i czerwony. Czerwony to głównie krzyż, który niesie pomoc estetyczną wszystkim zagubionym w szafie. Do tej pory MERY można było zobaczyć podczas FMT 2016 w Szczecinie, ubiegłorocznych Targów Muzycznych CJG w Warszawie, Spring Break’u w Poznaniu, a także na United Islands of Prague, Open’erze (Alter Stage), Chonabibe Festival, natomiast w październiku Mery supportowała IMANY podczas jej koncertów w Warszawie i Poznaniu.
Pierwszy singiel oraz videoklip MERY SPOLSKY pt. „Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca. Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i videoklip pt. „Alarm”, natomiast 15 września nakładem Kayaxu ukazał się debiutancki album MERY zatytułowany „Miło Było Pana Poznać”. W drodze jest też trzeci singiel pt. „Liczydło”, którego premiera odbędzie się pod koniec lutego br. – wtedy też MERY rozpocznie serię koncertów w największych polskich miastach.

Single:
„Miło Było Pana Poznać”

„Alarm”

20.03.18 godz.20.30 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
MERY SPOLSKY
bilety: 25 zł – przedsprzedaż, 35 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketmaster.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Comments are closed.