Crowbar zagra we Wrocławiu! (18.04.18)

2018, archiwum — By on 19 stycznia 2018 13:47

Crowbar zagra we Wrocławiu!

wROCKfest.pl zaprasza do Wrocławia na jedyny w Polsce koncert legendy sludge metalu!
Zespół CROWBAR wystąpi 18 kwietnia w klubie Stara Piwnica z koncertem promującym najnowsze wydawnictwo „The Serpent Only Lies”.
Jako support zaprezentuje się niemiecka grupa Earthship

Crowbar to amerykański zespół grający mieszankę doom metalu i hardcore punka. Zostali uznani za jednego z największych prekursorów sludge metalu. Zespół pojawił się w 1990 roku w Nowym Orleanie. W roku 2003 został reaktywowany przez założyciela Kirka Windsteina.

Najnowszy album Crowbar „The Serpent Only Lies” jest zarówno potwierdzeniem siły zespołu, jak i ukłonem w stronę ich dziedzictwa. „Dla mnie jest to świeżo brzmiąca wersja oldschoolowego Crowbara” – mówi wokalista, gitarzysta Kirk Windstein – „Nawet lirycznie podejście jest trochę bardziej oldschoolowe. Niektóre z piosenek mają mniej tekstów, aby pozwolić riffom na więcej oddechu. Jest to nasza jedenasta płyta, jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ niewiele zespołów funkcjonuje tak długo”, dodaje Windstein.

Trasa koncertowa „The Serpent Only Lies” to również powrót basisty Tbara Todda „Sexy T” Strange, który opuścił zespół w 1999 roku. Teraz dołącza on do Windsteina, perkusisty Tommy’ego Buckleya i gitarzysty Matta Brunsona w tworzeniu przyszłości Crowbar.
„Todd pomógł założyć zespół, więc powrót do niego jest dla mnie ważny i, jak sądzę, dla fanów” – mówi Windstein. „To wspaniałe uczucie być na scenie obok niego.

18.04.18 godz.20:00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
wROCKfest.pl prezentuje:
CROWBAR (USA)
bilety: 60 zł – 50 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.starapiwnica.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketmaster.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.