Mitch & Mitch & Kassin zagrają w Starej Piwnicy! (20.04.17)

2017, archiwum — By on 17 marca 2017 11:29

Mitch & Mitch & Kassin zagrają w Starej Piwnicy!

wROCKfest.pl zaprasza 20 kwietnia do klubu Stara Piwnica na koncert legendarnych Mitch & Mitch z legendarnym Kassinem z Brazylii!

Mitch & Mitch nie przebiją swojej legendy. Po 15 latach grania mają na koncie ponad 5 płyt długogrających nagranych w duecie, kwintecie, oktecie, nonecie, tentecie, a nawet jako orkiestra i chór. Współpracowali z tuzami scen krajowych i zagranicznych, grali wszędzie, zrobili wszystko. Występowali w miejscach mieszczących 10, 100, 1000 i 10000 osób, wszędzie pozostawiając publiczność w stanie skupienia i/lub radości. Po szalonym roku spędzonym w trasie z polskim piosenkarzem scenicznym Zbigniewem Wodeckim, kolejnym wyzwaniem była podróż do jednej z podświadomych ojczyzn zespołu – Brazylii.

Dokładnie 3 lata, 2 miesiące i 12 dni temu Mitch jako nie-Mitch występował w legendarnym klubie Audio Rebel, usytuowanym w malowniczej dzielnicy Rio de Janeiro – legendarnym Botafogo. Na rzeczonym koncercie pojawił się Kassin, legendarny brazylijski muzyk i producent, grający ze wszystkimi i produkujący wszystkich. Tuż po koncercie zabrał Mitcha do swojego legendarnego studia Marini, gdzie rozmowom i słuchaniu muzyki nie było końca. Na czołach obydwu momentalnie zapaliła się tak zwana lampka.
Po powrocie z występów w Brazylii Mitch porozmawiał z drugim, legendarnym, Mitchem i powstał
plan nagrania wspólnej, już wkrótce legendarnej płyty pod szyldem Kassin & Mitch & Mitch. Albo Mitch & Mitch & Kassin. Nie wiadomo. Plan udało się zrealizować latem 2016, gdy do legendarnego studia Kassina dotarli obaj legendarni Mitche, by zarejestrować swoje legendarne ścieżki. Owocem sesji jest 12 utworów, które już wiosną 2017 pojawią się na pełnoprawnym wydawnictwie fonograficznym zatytułowanym „Visitantes Nordestinos”, popartym trasą koncertową po uwielbianym przez Mitchów kraju – legendarnej Polsce.
Skład koncertowy tego ujawnienia astralnego, będzie nieco skromniejszy od zwyczajowego, lecz równie legendarny:
Kassin – gitara, bas
Mitch – gitara, bas, syntezator
Mitch – perkusja
Half-Ape Half-Mitch a.k.a. Luigi – organy, syntezator, bas
The (ðəә ) Mitch – wibrafon, instrumenty perkusyjne
Spiral Mitch – puzon, syntezator, instrumenty perkusyjne

20.04.17 godz.20.00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
MITCH & MITCH & KASSIN
bilety: 30 zł – 50 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: http://starapiwnica.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.