Eastwest Rockers zagrają na Wiośnie Reggae! (18.03.17)

2017, archiwum — By on 15 lutego 2017 15:46

Eastwest Rockers zagrają na Wiośnie Reggae!

Podobnie jak w ubiegłych latach wiosnę będziemy witać w rytmach reggae.
18 marca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze dla miłośników gorących jamajskich klimatów zagrają powracający na scenę po kilku latach przerwy Eastwest Rockers!

Eastwest Rockers to ekipa od 10 lat działająca na polskiej scenie.
Po 4 latach przerwy w działalności, w sierpniu tego roku ogłosili swój powrót niezapowiedzianym koncertem na festiwalu w Ostródzie i potwierdzając swój występ na największym halowym festiwalu w Europie – One Love Sound Fest.
Eastwest Rockers zaczynali od lokalnych imprez reggae w Opolu, ale fama o jakości granych przez nich imprez szybko rozniosła się po Polsce i już przed wydaniem debiutanckiej płyty skład grał koncertował w całym kraju. Świeże brzmienia modern roots i dancehall plus oryginalna nawijka łącząca jamajski i polski slang, okazały się trafiać w swój czas i Eastwest Rockers szybko zbudowało mocną pozycje na scenie, trafiając nie tylko do fanów reggae, ale też wychodząc poza swoją nisze.
W przeciągu 7 lat działalości wydali 3 świetnie przyjęte płyty – ‚Ciężkie Czasy’, ‚Jedyna Bron’ oraz ‚Eastwest.FM’ z których każda uważana jest za przełomową dla gatunku. Ich cechą wspólną jest niezwykle wysoki poziom produkcji, w którą zawsze zaangażowany jest dream-team producentów w z Europy i świata, od Jamajki, przez Francję i UK po Nową Zelandię.
Kilka miesięcy po wydaniu ostatniej płyty, zespół ku zdziwieniu i rozpaczy fanów ogłosił zawieszenie działalności, a wszyscy członkowie składu skupili się na solowych projektach. W sierpniu 2016 ogłosili swój powrót na klubowe i festiwalowe sceny, oraz prace nad nową płytą, która ma ukazać się w pierwszej połowie 2017.
Eastwest Rockers zbudowali swoją reputację na występach na żywo – od początku wspólnego grania znani są ze swoich przygotowanych, pełnych energii koncertów. Pojawili się na praktycznie wszystkich liczących się festiwalach w Polsce [Haineken Open'er, Coke Live, Ostróda Reggae Festival, Bielawa Reggae Dub, Reggaeland, Boogie Brain etc.] i regularnie zapraszani są za granicę na prestiżowe imprezy takie jak Hip Hop Kemp, RealBeat, czy Uprising.

18.03.17 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
Wiosna Reggae w Starym Klasztorze
EASTWEST ROCKERS
bilety: 30 zł – 100 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon) – 45 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.