Skubas Duet w Starej Piwnicy! (14.10.16)

2016, archiwum — By on 30 września 2016 15:52

Skubas Duet w Starej Piwnicy!

wROCKfest.pl zaprasza na kameralną odsłonę koncertową Skubasa.
Skubas w duecie, z towarzyszeniem jedynie drugiej gitary, zagra dla wrocławskiej publiczności 14 października w klubie Stara Piwnica przy ul. Krupniczej 15.
Bilety już wkrótce pojawią się w sprzedaży.

Kompozytor, gitarzysta i wokalista o pięknej i niepowtarzalnej barwie głosu. Artysta niepokorny i zadziorny. Ceniony za autentyczność, prostotę i talent do tworzenia niebanalnych piosenek. Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze. Artysta w swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. Na koncertach stawia przede wszystkim na atmosferę i przestrzenne dźwięki. Zagrał koncerty na wszystkich znaczących polskich festiwalach (Open’er, Jarocin, Męskie Granie, Warsaw Orange Festival, Oświęcim Live Festival…).
Otrzymał nominację do Fryderyków 2013 i 2014 w kategoriach „Debiut Roku”, „Płyta Roku” oraz „Utwór Roku” za single Linoskoczek i Nie mam dla ciebie miłości…. (utwór ma obecnie ponad 7 mln wyświetleń na YouTubie) https://www.youtube.com/watch?v=YVbwuRAJCAI

14.10.16 godz.20.00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
SKUBAS DUET [ACOUSTIC SET]
bilety: 39 zł – 50 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 45 zł – przedsprzedaż, 50 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.