Coma zagra w Zaklętych Rewirach! (23.10.16)

2016, archiwum — By on 17 września 2016 09:00

Coma zagra w Zaklętych Rewirach!

wROCKfest.pl zaprasza 23 października na klubowy koncert zespołu Coma.
Tym razem załoga dowodzona przez Piotra Roguckiego wystąpi w klubie Zaklęte Rewiry przy ul. Krakowskiej 100

Łódzki zespół Coma powstał w roku 1998 roku i prędko zdobył sobie liczne grono fanów, stale powiększane przez kolejne płyty i trasy koncertowe.
Coma zagrała na najważniejszych polskich festiwalach, dzieląc scenę m.in. z Pearl Jam, Linkin Park czy grupą Tool, jest też laureatem wielu nagród muzycznych na czele z Fryderykami i woodstockowskim Złotym Bączkiem.
Płyta Hipertrofia, która w dniu premiery pokryła się platyną, osiągnęła status Podwójnej Platyny. Czerwony Album wydany w 2011 roku zyskał status Złotej Płyty w tydzień po premierze.
W roku 2013 muzycy z grupy COMA podpisali kontrakt z niemiecką wytwórnią earMusic/ Edel, która ma pod swoją opieką takich artystów jak: Deep Purple, Skunk Anansie, Marillion czy Europe. W efekcie tej współpracy narodził się anglojęzyczny krążek pod tytułem „Don’t set your dogs on me”, którego premiera odbyła się w lutym 2013. W ramach promocji najnowszego albumu, zespół COMA wystąpił na dwóch koncertach poza granicami Polski – w Londynie oraz Manchesterze.
Na wrocławskim koncercie spodziewać możemy się przekrojowego materiału z całego okresu twórczości Comy, na pewno nie zabraknie starych, dobrze znanych publiczności przebojów zespołu.

23.10.16 godz.20.00 klub Zaklęte Rewiry, ul. Krakowska 100
wROCKfest.pl prezentuje:
COMA
bilety: 55 zł – 200 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 60 zł – przedsprzedaż, 65 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.