PIOTR ZIOŁA – koncert przeniesiony do Sali Gotyckiej! (13.10.16)

2016, archiwum — By on 31 sierpnia 2016 17:26

PIOTR ZIOŁA – koncert przeniesiony do Sali Gotyckiej!

W związku z dużym zainteresowaniem koncert PIOTRA ZIOŁY 13 października zostaje przeniesiony do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1!
Zakupione bilety zachowują ważnośc i nie ma potrzeby ich wymiany.
Koncert rozpocznie się o godz. 20.30.
Jednocześnie do sprzedaży trafiają bilety na miejsca siedzące na balkonie w cenie 45 zł
Istnieje również możliwość dopłaty różnicy do miejsca siedzącego – prosimy o maila na bilety@o2.pl.

Bilety na miejsca stojące w cenie 35 zł są dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w klubie Stary Klasztor.
Można je również rezerwować pod adresem: bilety@o2.pl

Piotr Zioła to 20-letni wokalista i kompozytor charakteryzujący się niezwykle oryginalną barwą głosu.
Jego debiutancki album „Revolving Door” ukazał się w kwietniu 2016 r. nakładem wytwórni Warner Music Poland. Płyta utrzymana jest w klimacie muzyki rozrywkowej lat 50. i 60. – okresu, z którego Piotr czerpie najwięcej inspiracji. Artysta zaprosił do współpracy m.in. Gabę Kulkę, Natalię Przybysz i Karolinę Kozak.
Krążek promują single „Podobny” i „W ciemno”, które zadebiutowały na Liście Przebojów Trójki i w Radiu Zet. W minionym roku Piotr zaśpiewał gościnnie w piosence „Przyjmij brak” projektu Rysy razem z Justyną Święs. Obecnie Zioła koncertuje prezentując swój autorski materiał podczas występów klubowych i na festiwalach (m.in. Spring Break Festival, Open’er Festival, Green Olsztyn Festival).

Recenzje:
„Głos ma zaskakująco dojrzały, niski, trochę zachrypnięty – w numerach balansujących na granicy doo-wopowej ballady, northern soulu i zadziornego rhythm and bluesa brzmi niesamowicie rasowo. (…) Kiedy śpiewa po angielsku, chwilami sprawia wrażenie polskiego Paolo Nutiniego; ale zapomnijmy o tym skojarzeniu – to po prostu nasz Piotr Zioła. Gdy sięga po polski tekst, robi coś jeszcze lepszego.”
Gazeta Wyborcza

„Czym Zioła tak zachwyca na „Revolving Door”? Przede wszystkim tym, z czego dał się poznać. Świetną barwą głosu, trochę łobuzerską, delikatnie szorstką jak drobnoziarnisty papier ścierny.
Jeśli taki głos opakujemy w podane bez zbędnej egzaltacji i kompleksów aranże całymi garściami czerpiącymi z lat 60. i 70., dorzucimy do tego produkcję na naprawdę światowym poziomie, to otrzymamy właśnie TO. Czyli jeden z jaśniejszych debiutów ostatnimi czasy na polskiej scenie.” CGM.PL

„Revolving Door” to oczywiście dużo więcej niż pop. Jest tu i rock, i R&B oraz wszelkie pochodne. Przede wszystkim muzyka naszego młodego rodaka jest w cudowny sposób staromodna. Nie oldschoolowa, lecz właśnie staromodna. Sięgająca lat 50. i 60., kiedy rozkwitał rock and roll.”
Onet.pl

„W klimacie retro doskonale sprawdza się chrypka Piotra. Idealnie też komponuje się z jego image’em. To bez wątpienia jeden z najbardziej interesujących polskich debiutów ostatnich miesięcy i początek jego drogi w bardzo ciekawą stronę.”
Dziennik Gazeta Prawna

13.10.16 godz.20.30 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
wROCKfest.pl prezentuje:
PIOTR ZIOŁA
bilety: 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon): 45 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.